Lietuvos čempionate – 7 stipriausi Jurbarko šachmatininkai

   
Straipsnis  4 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kaune, viešbutyje „Europa Royale“, trečiadienį prasidėjo Lietuvos jaunučių ir jaunių šachmatų čempionatas, kuriame jau žaidžia ir Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Valentino Jankūno treniruojami septyni šachmatininkai.

 

Anot trenerio V. Jankūno, į Kauną, Lietuvos čempionatą, jis siunčia geriausius Jurbarko šachmatininkus savo amžiaus grupėje. Jurbarko rajonui atstovauja Ema Pamataitytė (M10, arba mergaičių amžiaus grupė iki 10 metų), Skomantas Juškaitis (B10, arba berniukų amžiaus grupė iki 10 metų), Meida Nausėdaitė (M12), Pijus Greičius ir Paulius Meškauskas (B12), Kajus Kuncaitis ir Erikas Pranskaitis (B14). Mergaitės žais su septyniais varžovais, o berniukai – su aštuoniais. Čempionatas vyks kasdien nuo trečiadienio, balandžio 5 dienos iki pirmadienio, balandžio 10 dienos imtinai. Vaikai kasdien žais po 1 arba 2 partijas. Čempionate žaidžiami klasikiniai šachmatai, kas reiškia, kad viena partija gali užtrukti nuo 1 valandos iki keturių.

 

Treneris V.Jankūnas „Mūsų laikui“ trečiadienį kalbėjo, kad jis džiaugsis, jei mergaitės pateks į dešimtuką, o berniukai – į pirmą dvidešimtuką.

Daugiau informacijos ir dvikovų rezultatus galima pamatyti- http://www.chess-results.com/

 

Straipsnis  4 komentarų
Mūsų partneriai