Kova su organizmo parazitais

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Organizmo parazitai gali užsiveisti dėl daugybės priežasčių. Viena jų – tai neplautų vaisių ir daržovių valgymas. Nors iš pažiūros tai atrodo kaip visai nekaltas veiksmas, tačiau jis prie gero nepriveda. Kova su organizmo parazitais gali būti atliekama ir profilaktiškai – pasirinkę įvairias priemones galėsite būti užtikrinti, kad iš jūsų organizmo parazitai bus pašalinti. Taigi, kaip atpažinti parazitų buvimą, ir kokia kova su organizmo parazitais yra veiksmingiausia?

Kokie yra organizmo parazitų požymiai?

Kartais apie tai neišduoda jokie požymiai, ir būtent dėl to kova su organizmo parazitais gali būti atliekama ir profilaktiškai. Paprastai apie organizmo parazitus išduoda šie požymiai:

  • Griežimas dantimis miego metu;
  • Išangės niežulys;
  • Silpnumas ir sumažėjęs darbingumas;
  • Mažakraujystė;
  • Tuštinimo sutrikimai.

Kaip kovoti su organizmo parazitais?

Įvairios liaudiškos priemonės yra pasirenkamos jau nuo seno. Tam tikrais atvejais jos gali pagelbėti veiksmingai kovoti su organizme užsiveisusiais parazitais:

  • Česnakas gali būti pasirenkamas ir kaip profilaktinė priemonė. Jis užkerta kelią įvairių parazitų dauginimuisi ir visiškai nekenkia kepenims ar kitiems vidaus organams. Per dieną reikėtų suvalgyti 2-3 česnako skilteles;
  • Kova su organizmo parazitais gali būti įveikiama moliūgų sėklomis, tačiau nusiteikite, kad jų reikės tikrai nemažai. 300 g lukštentų moliūgų sėklų sutrinkite grūstuve, įpilkite 50 ml vandens, įdėkite porą šaukštelių medaus. Mišinys turėtų būti suvartojamas per valandą (prieš tai rekomenduojama nieko nevalgyti);
  • Taip pat gali pagelbėti ir svogūnų nuoviras. Susmulkintą svogūną užpilkite stikline vandens, palaikykite 8-12 h, gerkite ryte prieš pusryčius;
  • Deja, kova su organizmo parazitais ne visada yra įveikiama naminėmis priemonėmis, todėl tuomet, kada norima pasiekti geriausių rezultatų, rinkitės specialius preparatus, kurie padės veiksmingai išnaikinti parazitus. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti „Bactefort“ arba „Detoxic“, kurie padės atlikti organizmo detoksikaciją ir užkirs kelią parazitų veisimuisi.

Net ir tada, jei esate pasirinkę sveiką gyvenimo būdą, ne visada galite būti užtikrinti, kad parazitai jus aplenks. Kova su organizmo parazitais gali būti varginanti ir tikrai nemaloni, todėl tuomet, kada norima to išvengti, rekomenduojama rinktis prevencines priemones.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai