Jurbarko etapas Lietuvos mažojo futbolo čempionate įnešė dar daugiau intrigos

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šeštadienį prieš metus po rekonstrukcijų atidarytame Jurbarko miesto „Romualdo Marcinkaus“ stadione buvo sužaistas ketvirtasis Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas. Jo metu visi Lietuvos mažojo futbolo asociacijos organizuojamame čempionate dalyvaujantis klubai sužaidė po dvi rungtynes.

Lyjant lietui ir žaidžiant ant šlapios vejos komandoms nebuvo lengva rungtyniauti, tačiau futbolininkai džiaugėsi, kad žaisti nebuvo karšta ir pati oro temperatūra futbolui buvo ideali.

 Po sužaistų rungtynių Jurbarke intriga, kovojant dėl čempionų vardo, dar labiau padidėjo ir realius šansus užsikabinti aukso medalius turi net keturios komandos: Alytaus FK RESE (24 tšk.), FK „Šilalė - Prolain“ (24 tšk.), Vilniaus FK „El Dorado“ (22 tšk.) ir Vilniaus FK „Eagle Team - Žibintas (21 tšk.).

 Pirmi prarasti taškai

 FK „Šilalė - Prolain“ komanda iki Jurbarko etapo nebuvo pralaimėjusi nei vienų rungtynių ir turėjo surinkusi maksimalų taškų skaičių. Visgi Jurbarke svečiai iš Šilalės patyrė pirmąjį savo pralaimėjimą.

 Nors pirmajame savo mače FK „Šilalė - Prolain“ 6:1 nugalėjo Klaipėdos FC „Suoliuką“, tačiau antrose rungtynėse pergalės jau iškovoti jiems nepavyko. Vilniaus FK „Eagle Team - Žibintas“ klubas sugebėjo įmušti kelis greitus įvarčius, o galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

 Prieš tai „Ereliai“ paskutinėmis minutėmis 3:2 palaužė FK „Telšiai“ komandą, todėl Jurbarką jie paliko su šešiais taškais ir sugrįžo į kovą dėl medalių. „Eagle Team“ turi surinkę 21 tašką ir nuo to pačio „Šilalės“ klubo atsilieka vos 3 taškais.

 FK „Šilalės“ kluptelėjimu pasinaudojo ir dar dvi komandos – FK RESE (Alytus) ir FK „El Dorado“ (Vilnius). RESE komanda iškovojo dvi triuškinančias pergales – 10:2 sutvarkė FK „Riešę“ ir 12:2 sutriuškino Plungės FC OSS. Po šių pergalių RESE pagal taškus pasivijo FK „Šilalės“ komandą ir netgi ją aplenkė turnyrinėje lentelėje, nes turi geresnį įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą. Tiesa, RESE ekipai dar liko sužaisti su 2-5 vietas užimančiomis komandomis, todėl nuo tų rungtynių rezultatų gali tiesiogiai priklausyti kas taps Lietuvos čempionu.

 Vos dviem taškais nuo FK RESE ir FK „Šilalės - Prolain“ atsilieka šiais metais Baltijos mažojo futbolo taurę iškovojusi FK „El Dorado“ komanda. Vilniečiai pirmajame mače 3:2 nugalėjo šio etapo šeimininkus FK „Imsrę“, o kitose rungtynėse 6:2 įveikė FK „Riešės“ klubą.

 Šeimininkai šventė tik vieną pergalę

 Jurbarko FK „Imsrė“ namuose sugebėjo iškovoti tik tris taškus. Kaip jau buvo minėta, pirmąsias savo rungtynes „Imsrė“ 2:3 pralaimėjo „El Dorado“ klubui, bet kitame mače 3:1 palaužė FC „Suoliuką“ iš Klaipėdos. Pirmųjų rungtynių rezultatu „Imsrė“ liko nusivylusi, tačiau džiaugėsi, kad Jurbarko etapas įvyko sėkmingai ir vietiniai gyventojai galėjo susirinkti į stadioną, kurio tribūnos buvo užpildytos, o į jį atvykti neatbaidė net lietus.

 Techniniai pralaimėjimai

 Lietuvos mažojo futbolo čempionate varžosi keturiolika komandų, tačiau Jurbarke jų buvo tik trylika. Joniškio SC SANED ekipa dėl rungtynių antrojoje Lietuvos lygoje nesurinko sudėties ir neatvyko į Jurbarką, o už tai buvo nubausta – SC SANED ekipai įskaityti du techniniai pralaimėjimai (0:5) prieš FK „Orfą“ (Panevėžys) ir FK „Arsenalą“ (Kaunas). Komandai gresia ir piniginė bauda, kompensuojant varžovų kelionės išlaidas.

 Tiek „Arsenalas“, tiek „Orfa“ buvo nusivylę, kad Joniškio komanda neatvyko, nes Jurbarke buvo norima sužaisti po dvi rungtynes. „Orfa“ ekipai ši techninė pergalė padėjo gauti vienintelius taškus Jurbarke, kadangi panevėžiečiai pralaimėjo 1:8 kitas rungtynes Varėnos FK „Merkiui“, o „Arsenalo“ komanda iš Jurbarko išvyko su 6 taškais, nes kitame savo mače Kauno klubas net 14:1 sutriuškino FC OSS.

 Rezultatyviausias

 Po fantastiško FK RESE ekipos pasirodymo Jurbarke ir ne po tokio sėkmingo FK „Šilalė - Prolain“ žaidimo, pasikeitimų įvyko ne tik turnyrinėje lentelėje, bet ir rezultatyviausių žaidėjų grafoje.

 RESE ekipos lyderis Virginijus Miknevičius pakilo į pirmąją vietą, kadangi jis per 7 rungtynes yra įmušęs jau 25 įvarčius. V. Miknevičius aplenkė prieš tai pirmavusį FK „Šilalė“ puolėją Vytą Kurmį, kuris su 22 įvarčiais per 9 rungtynes yra antroje vietoje. Prie V. Kurmio priartėjo FK „El Dorado“ puolėjas Edvinas Mučinis, savo sąskaitoje turintis 20 tikslių smūgių per 9 mačus.

 Gražiausi Jurbarko etapo įvarčiai

 Tradiciškai Lietuvos mažojo futbolo asociacija išrinko penkis gražiausius Jurbarko etapo įvarčius ir siūlo visiems išreikšti savo nuomonę, kuris įvartis Jums yra pats gražiausias!

Penki gražiausi Jurbarko etapo įvarčiai:

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fminifutbolas.lt%2Fvideos%2F308479209930469%2F&show_text=0&width=560

Priminsime, kad iki Lietuvos mažojo futbolo čempionato pabaigos liko vos du etapai. Rugsėjo 8 dieną penktasis etapas vyks Varėnos mieste, o rugsėjo 22 dieną paskutinis, šeštasis, Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas įvyks Druskininkuose!

 

Lietuvos mažojo futbolo čempionato Jurbarko etapo rezultatai:

 

FK El Dorado (Vilnius) 3:2 FK Imsrė (Jurbarkas)

FK Riešė (Vilnius) 2:10 FK RESE (Alytus)

FK Arsenalas (Kaunas) 14:1 FC OSS (Plungė)

SC Saned (Joniškis) 0:5 FK Orfa (Panevėžys)*

FK Telšiai (Telšiai) 2:3 FK Eagle Team - Žibintas (Vilnius)

FK Šilalė - Prolain (Šilalė) 6:1 FC Suoliukas (Klaipėda)

FK Riešė (Vilnius) 2:6 FK El Dorado (Vilnius)

FK Rytas (Vilnius) 3:3 FK Merkys (Varėna)

FC Suoliukas (Klaipėda) 1:3 FK Imsrė (Jurbarkas)

FK RESE (Akytus) 12:2 FC OSS (Plungė)

FK Šilalė - Prolain (Šilalė) 1:3 FK Eagle Team - Žibintas (Vilnius)

SC Saned (Joniškis) 0:5 FK Arsenalas (Kaunas)*

FK Orfa (Panevėžys) 1:8 FK Merkys (Varėnas)

FK Telšiai (Telšiai) 3:3 FK Rytas (Vilnius)

 *   SC Saned ekipai įskaityti du techniniai pralaimėjimai (0:5) dėl neatvykimo į rungtynes

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai