Jurbarkiečiai su „Fortitudo“ futbolo festivalyje užėmė trečią vietą

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Praėjusį savaitgalį liepos 22-23 d. Visagine vyko futbolo šventė. „Visaginas Cup“ – tai tarptautinis vasaros futbolo festivalis, vykstantis Visagino mieste nuo 2009 metų. Futbolo šventė pradėta organizuoti Jaunimo Futbolo Asociacijos (YFA) iniciatyva. Į šį turnyrą suvažiuoja komandos ne tik iš visos Lietuvos, tačiau ir iš kaimyninių šalių. Drąsiai galima teigti, kad tai įdomiausias ir konkurencingiausias Lietuvoje vykstantis mėgėjų futbolo turnyras. Šiais metais turnyre dalyvavo 27 komandos iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Rygos, Polocko, Daugpilio, Kėdainių ir kt.

Futbolo klubas „Fortitudo“ yra Vilniuje žaidžianti mėgėjų futbolo komanda, kurios pagrindą sudaro jurbarkiečiai. Nusprendus papildyti komandą keletu puikių žaidėjų iš Jurbarko, atsitiko taip, kad galutinis komandos sąstatas, išskyrus vieną legionierių iš užsienio Emmanuel Shittu, buvo sudarytas tik iš žaidėjų jurbarkiečių. Jurbarkiečiai žaidėjai, kurie dalyvavo turnyre: Simonas Solovjovas, Ignas Kirsnys, Dovydas Bendžius, Martynas Misevičius, Mantas Murauskas, Laurynas Danielius, Saimonas Burkšaitis, Lukas Samulevičius, Mantas Samulevičius ir Gabrielius Butkevičius.

Į geriausio gynėjo titulą pretendavo Simonas Solovjovas; geriausio puolėjo – Ignas Kirsnys; naudingiausio žaidėjo – Saimonas Burkšaitis. Geriausio vartininko apdovanojimą laimėjo Gabrielius Butkevičius.

Po „Fortitudo“ vėliava žaidžiantys žaidėjai iš Jurbarko po dviejų dienų vykusios ir daug jėgų kainavusiosios futbolo šventės iškovojo labai garbingą trečiąją vietą. 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai