Jurbarke dėl kelialapio į finalą kausis stipriausi šalies regbininkai

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Tokių aukšto lygio regbio varžybų Jurbarkas jau seniai nematė. Rugsėjo 29 dieną, 16 val., R. Marcinkaus stadione numatytos Baltijos regbio TOP lygos pusfinalio rungtynės tarp Šiaulių “Vairas-Kalvis” ir Šiaulių “Šiauliai” ekipų.

 

Šiemet „Vairas-Kalvis“ nepralošė nė vienerių varžybų ir išsikovojo kelialapį į pusfinalį, kuris Jurbarke ir vyks. Šios dvikovos nugalėtojai keliaus į finalą, o pralaimėtojai susigrums dėl 3-4 vietų.

Jurbarkiečiams nereikės sukti galvos, už kurią komandą sirgti, mat viena jų jurbarkietiška. Joje žaidė ir iki šiol žaidžia nemažai kraštiečių.

 

Šiaulių „Vairas-Kalvis“ komandoje šį sezoną žaidžia šie jurbarkiečiai Modestas Bekeris, Daivaras Jonaitis, Justinas Urbonas, Deividas Peskovas, o už „Vairo“ dublerių komandą - Aurimas Gedminas, Tomas Alksnys. Visi jie regbiu susidomėjo ir žaisti pradėjo būtent Jurbarke. Pirmieji treneriai - Artūras Būblaitis, Rolandas Alksnys, Arūnas Zairys.

 

Jurbarkiečiai žaidėjai buvo viena iš priežasčių, kodėl pusfinalis įvyks Jurbarke. Kaip „Mūsų laikui“ sakė M. Bekeris, „Vairo-Kalvis“ komanda, būdama šių rungtynių šeimininke, nusprendė, kad tai būtų savotiška duoklė ir atsidėkojimas savo žaidėjams, kurie ir pradėjo užsiiminėti regbiu Jurbarke.

 

Organizatoriai kviečia ne tik pamatyti aukšto lygio profesionalų regbį, bet ir sirgti už savus, kraštiečius. „Tikimės, kad nebūsite abejingi. Patys ateisite ir kitus paraginsine ateiti ir pamatyti šį neeilinį renginį“, - į jurbarkiečius kreipėsi M. Bekeris.

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai