JKL: lygos čempionė rado rėmėją, bet neteko trenerio

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Spalio 1-ąją startuos jau devintasis Jurbarko krepšinio lygos čempionatas, kuriame dalyvauti panoro 12 komandų: senbuviai „Eura“, „Girdžiai“, „Jurbarkiskis.lt“, „Smalininkai“, „Sparta“, „Vilkas“, „Viesulas“, „ZTS“. Atsinaujinusios komandos: „Raudonėsfazenda.lt“, buvusi „Raudonės“ komanda,  „Jungtinių pajėgų“ komanda atsinaujinusi tapo „Ugneka“, bei visai naujos ekipos: „Eržvilkas“, ir „Jurbarko sporto centras“. Tai paaiškėjo Jurbarko krepšinio lygos valdybos pasitarime. Valdybą sudaro organizatoriai: Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorius Karolis Bauža, centro-klubo „Geras“ prezidentas Darius Kalinauskas, Jurbarko krepšinio lygos vyr. teisėjas Kęstutis Švedas ir čempionate dalyvaujančių komandų kapitonai.

 „Raudonėsfazenda.lt“ komandą sudaro tie patys „Raudonės“ žaidėjai. Komanda pakeitė pavadinimą, nes surado rėmėją, kurio vardu ir pasivadino.

Šį sezoną JKL 2016/2017 čempionai pradės būdami be trenerio Vyto Urbšto, kuris apsisprendė palikti JKL ir buvusios „Raudonės“ nebetreniruoti.

Spalio 1 dieną, sekmadienį, susitiks:

10 val. „Raudonėsfazenda.lt“ ir „Eura“.

11.30 val. „Eržvilkas“ ir „Vilkas“.

13 val. „Sparta“ ir „Ugneka“.

14.30 val. „Girdžiai“ ir „Jurbarko SC“.

16 val. ZTS ir „Jurbarkiskis.lt“.

17.30 val. „Viesulas“ ir „Smalininkai“.

Buvęs „Raudonės“ treneris išėjo, nes pavargo

„Mūsų laiko“ kalbintas krepšinio treneris V. Urbštas paaiškino, kodėl apsisprendė išeiti iš JKL. Paprasčiausiai pavargo. Ėmė trūkti poilsio. „Praėjęs sezonas buvo labai sunkus ir vasarą buvo daug darbų. Krepšiniui skirti penkias dienas per savaitę – per didelis krūvis“, – sakė jis, būdamas tikras, kad komanda išsivers ir be jo, nes yra savarankiška, tvirta kaip kumštis. Priminė, kad „Raudonė“ JKL žaidžia šešerius metus ir visus sezonus užima pirmas ir antras vietas. „Treti nebuvome niekada“, – šypsojosi V. Urbštas. Žaidėjai bandė trenerį atkalbėti, bet veltui. „Yra ir savo darbų, ir savas gyvenimas“, – sakė jis. V. Urbštas užsiminė, kad buvo gavęs pasiūlymą treniruoti komandą Kaune, bet irgi atsisakė. „Smarkiai prašė, bet užimtumas didelis. Tada turi RKL mesti (Regionų krepšinio lygoje V. Urbštas treniruoja „Jurbarko“ komandą, - aut. past.). Bet ten atlyginimas būtų mokamas, o čia savo malonumui“, – kalbėjo treneris, mat jokio atlygio nei dirbant JKL, nei RKL treneriai negauna. Be to, V. Urbštas tvirtai nežino, ar liks ir  pačioje RKL. Kol kas treniruos „Jurbarko“ komandą, bet kaip bus toliau, nežino. V. Urbštas prasitarė, kad naująjį  RKL sezoną „Jurbarko“ komanda pasitiks gerokai atjaunėjusi. Žadėjo, kad pasipildys gerais žaidėjais – žaisti už Jurbarką pasisiūlė jurbarkiečiai, žaidžiantys aukštesniuose RKL divizionuose. 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai