Iš dziudo turnyro Šakiuose jurbarkiečiai parsivežė 10 medalių

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kovo 4 dieną vykome į Šakius. Dalyvavome Šakių dziudo turnyre, kuriame be Lietuvos komandų, varžėsi ir svečiai iš Latvijos. Iškovojome 10 medalių.

Aukso medaliais pasipuošė Lukas Paulauskas, Kamilė Girdžiūtė ir Svajūnas Kondratavičius. Sidabro medalius pelnė Deividas Barzdaitis, Rapolas Povilauskas, Ernestas Snudaitis ir Eimis Majauskas. Bronza džiaugėsi Laurynas Brigadierius, Paulius Margelis ir Nojus Girdžius. Be medalių liko šįkart Mantas Snudaitis ir pirmą kartą varžybose dalyvavęs Kostas Kvietkus.

Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas

Vasario 23-24 d. Kaune vyko Lietuvos atviras dziudo jaunimo U21 čempionatas, kuriame dalyvavo ir Jurbarkiečiai. Svorio kategorijoje iki 78 kg bronzą iškovojo smalininkietė Kamilė Girdžiūtė.

Antrą varžybų dieną pirmą kartą jaunimo grupėje čempionu tapo jurbarkietis Lukas Lažauninkas (sv. kat. iki 100 kg), finale po pratęsimo įveikęs daugkartinį Latvijos ir Lietuvos jaunių ir jaunimo čempioną iš Latvijos. Lukas jau 2,5 metų sportuoja pas trenerius R.Baltą ir K.Trumpį Panevėžio R.Sargūno Gimnazijoje. Pernai Lukas šioje amžiaus grupėje buvo antras.

Kamilė Girdžiūtė

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai