Futbolas. Pirmą ir vienintelį pralaimėjimą patyrę Jurbarko „ąžuolai“ - vicečempionai

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Be pralaimėjimų sužaidę septyniuose turuose, laimėję ketvirtfinalį ir pusfinalio rungtynes, patį skaudžiausią pralaimėjimą rajono salės futbolo pirmenybių lyderiai patyrė finale. Šeštadienį, balandžio 8 d., Jurbarko rajono atvirų salės futbolo pirmenybių finalinėje dvikovoje Jurbarko „Ąžuolas“ komanda po atkaklios, azartiškos, taškas į tašką kovos, rezultatu 4:6 (2:1) nusileido kauniečiams, Kauno futbolo komandai „Antakalnio parkas". Pastarosios futbolininkai ir tapo šiųmetiniais Jurbarko rajono atvirųjų salės futbolo pirmenybių čempionais.

 

Dvikova buvo atkakli iki pat rungtynių pabaigos. Net po finalinio signalo, skelbusio rungtynių pabaigą, buvo parodyta viena geltona kortelė. Raudoną kortelę pačioje dvikovos pabaigoje gavo Rolandas Norkus. Aistros tarp komandos žaidėjų virė tokios, kad nedaug trūko iki muštynių.

Likus 10 minučių iki rungtynių pabaigos jurbarkiečiai praleido du įvarčius.

Įvarčius kauniečiams įmušė Ignas Kirsnys, Laurynas Kavaliauskas ir Vytautas Želvys.

 

Įdomus faktas, kad vienas iš „Ąžuolas“ žaidėjų, jau minėtas R. Norkus, specialiai dėl finalinės dvikovos parskrido iš Anglijos, kur pastaruoju metu gyvena ir dirba. Iš Anglijos jis buvo parskridęs ir į kelias ankstesnes rungtynes. Be to, R. Norkus kiekvienai pirmenybėse žaidusiai komandai padovanojo po kamuolį.

 

Finalinei dvikovai teisėjavęs teisėjas iš Kauno Saulius Karka, pasak kalbintų „Ąžuolo“ žaidėjų, buvo griežtas, tačiau, jų teigimu, jautėsi, kad labiau palaiko kauniečius.

 

Šeštadienio kovas stebėjo pilna A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salė. Kauniečiai į Jurbarką atvažiavo su savo sirgaliais.

„Ąžuolo“ ir kauniečių susitikimas buvo antras. Pirmoji dvikova, septintajame ture, baigėsi lygiosiomis 3:3.

 

Balandžio 8 dieną vyko itin įnirtinga kova ir dėl trečiosios vietos tarp kariškių LDK Kęstučio MPB iš Tauragės ir praėjusių metų salės futbolo čempionų, Jurbarko „Imsrės“ komandos. Rezultatu 5:4 po baudinių (0:3) laimėjo kariškiai.

Atkaklios buvo ir kitos, dėl žemesnių vietų, vykusios dvikovos. Dėl 7 ir 8 vietų žaidė šios komandos: „Nesunaikinami“: „Imsrė 2001“, 7:6 (6:4); Dėl 5 ir 6 vietos žaidė „Skirsnemunės“ ir „Tauragės“ komandos. Rezultatu 5:4 (3:2) laimėjo „Skirsnemunė“.

 

Šeštadienį vykusias rungtynes stebėjo ir rajono meras Skirmantas Mockevičius, įteikęs komandų žaidėjams apdovanojimus.

 

Galutinė lentelė tokia:

1. Kauno „Antakalnio parkas“

2. Jurbarko „Ąžuolas“

3. LDK Kęstučio MPB (Tauragė)

4. Jurbarko „Imsrė“

5. Jurbarko rajono „Skirsnemunė“

6. „Tauragė“ (Tauragė)

7. „Nesunaikinami“ (Tauragė)

8. „Jurbarko „Imsrė 2001“

 

Korektiškiausia pirmenybių komanda pripažinta kariškių komanda LDK Kęstučio MPB. Pastarosios komandos žaidėjas Justinas Pučinskis pelnė ir geriausio pirmenybių žaidėjo vardą. Jo sąskaitoje – 23 įvarčiai.

 

Geriausiu vartininku pripažintas kauniečių vartus gynęs Simas Janauskas.

 

 

Daugiau informacijos http://www.jurbarkosportas.lt/sales-futbolas-2017

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai