Džiudžitsu, kikbokso ir MMA treniruotėse išmoksi kontroliuoti save

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Džiudžitsu, kikbokso ir MMA treniruotės „Pantera“ klube jau prasidėjo. Naujos grupės jau renkamos nuo rugsėjo 6 dienos. Treniruotės vyksta Jurbarke, Dariaus ir Girėno g. 120 A. Apie šio sezono naujoves "Mūsų laikui" papasakojo šio sporto klubo įkūrėjas, vadovas bei treneris Mindaugas Smirnovas.

„Naujovė ta,  kad turime vis daugiau inventoriaus, kurio pagalba geriau ir greičiau išmokstama norima technika, bokso maišų, imtynių lėloų. Turime ir svorių“, -  sakė M. Smirnovas.

„Pasirinkus MMA galima siekti ir sportinių rezultatų arba sportuoti dėl savigynos ir sveikatos gerinimo. Tai kovinė sporto šaka, kuri geriausiai tinka savigynai. Treniruotės yra aktyvios, todėl kas nori numesti svorio, tai tinkamas pasirinkimas ir tuo pačiu išmokti savigynos“,- sakė treneris.

Užsiėmimai vyks tris kartus per savaitę pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais trims skirtingoms amžiaus ir pažangumo grupėms.

Pasak trenerio, (MMA, džiudžitsu) užsiėmimai vaikams padės geriau suprasti savo kūną, išmokti kontroliuoti save, tapti lankstesniais ir labiau koordinuotais. Visa tai vaikai galės panaudoti savo kasdieniame gyvenime. Džiudžitsu pratimai gali padėti ir hiperaktyviems bei sunkiai sukaupiantiems dėmesį vaikams.

Dėmesio: moksleiviai, kurie į treniruotes užsiregistruos iki spalio 1 dienos, visus metus treniruosis nemokamai.

Taip pat renkamos grupės į jogos užsiėmimus: joga senjorams – ketvirtadieniais 16 val., joga pradedantiesiems 17.30 val., pažengusiems 19.00 val. – antradieniais ir ketvirtadieniais, šeštadieniais – 9.00 val.  Joga gali būti alternatyva tiems, kurie nori padailinti kūno linijas, bet nemėgsta aerobikos ar kitų intensyvių treniruočių.

Jogos užsiėmimai praverčia ir laikysenos koregavimui – ji tampa tiesesnė. Nuolat atliekant jogos pratimus, žmogus ima geriau jausti savo kūną, jo poreikius, taigi ir netaisyklinga sėdėsena ar stovėjimas susikūprinus ilgainiui tampa nepatogūs (norisi pasitempti).

Daugiau informacijos www.klubaspantera.lt

Tel. 8 6 983 2406 arba m.smirnovas@gmail.com

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai