Dziudo varžybos Palangoje

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Dziudo geografija Lietuvoje plečiasi. Kovo 31 dieną Palangoje vyko dziudo turnyras, kurį pirmą kartą šiame mieste organizavo ilgametis įvairių amžiaus grupių Lietuvos rinktinės narys Erikas Cchovrebovas. Prieš pat Velykas į šį renginį atvyko 165 sportininkai iš Šilutės, Elktrėnų, Skuodo, Klaipėdos, Plungės, Jurbarko, Alytaus, Kretingos, Panevėžio rajono, Gargždų, Vilniaus, Kaišiadorių, Kėdainių, Kauno, Palangos ir svečiai iš Latvijos.

Varžybos vyko keliose amžiaus grupėse. Kovojo 2006 metų gimimo ir jaunesni. Jurbarkui atstovavo 11 jaunųjų dziudo kovotojų, iš kurių Dominykui Orlovui, Vitoldui Čekaičiui ir Nedai Kvietkutei tai buvo pirmosios varžybinės kovos ant tatamio, o Nidijus Kasparavičius ir Kostas Kvietkus rungėsi tik antrose savo varžybose. Tad mūsų komanda buvo pakankamai patirtimi jauna.

Iškovojome šešis medalius. Pirmąsias vietas, o kartu ir taures, medalius bei diplomus laimėjo Lukas Paulauskas (2 pergalės) ir Nidijus Kasparavičius (4 pergalės). Antri buvo Deividas Barzdaitis (2 pergalės) ir Vitoldas Čekaitis (3 pergalės). Trečiąsias vietas užėmė po vieną kovą laimėję Neda Kvietkutė ir Laurynas Vaitkus. Laurynas Brigadierius, Kostas Kvietkus, Mantas Snudaitis, Dominykas Orlovas ir Alanas Margelis šį kartą kovų nelaimėjo.

Po varžybų visa komanda su tėvais (net septynių vaikų tėvai atvyko palaikyti savo vaikų) praėjome J.Basanavičiaus gatve, aplankėme Palangos tiltą, pasibuvome po varžybų trumpam nuostabiame pajūryje.

Kitos varžybos vyks Alytuje ir bus skirtos Pasaulio jaunimo iki 20 metų dziudo vicečempionui Aliui Bračiuliui atminti. Tad mokinių atostogų metu dirbsime ir ruošimės kitoms kovoms.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai