Dziudo kovotojų pergalės Šakiuose

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Lietuvos dziudo dederacija ir Šakių dziudo klubas „Audra“  balandžio 22 dieną surengė Lietuvos dziudo pradedančiųjų dziudo pirmenybes Šakiuose. Kova vyko keliuose amžiaus grupėse. Dalyvavo vaikai iki 10 metų (ne daugiau kaip baltasis diržas- 6 KYU), vaikai iki 12 metų (ne daugiau kaip geltonasis diržas- 5 KYU), jaunučiai iki 15 metų (ne daugiau nei oranžinis diržas- 4 KYU), vyresni, nei 14 metų (ne daugiau nei oranžinis diržas- 4 KYU) ir merginos, gimusios 2000 m. ir jaunesnės ((ne daugiau nei oranžinis diržas- 4 KYU). Šiose varžybose dalyvavo kovotojai iš Kauno, Kauno rajono, Kėdainių, Jonavos, Ukmergės, Marijampolės, Šiaulių, Alytaus rajono, Šakių, Palangos ir Jurbarko.

Šiose varžybose Jurbarkui atstovavo 14 Viliaus Paukščio treniruojamų sportininkų: viešviliečiai Gabrielė Gabrielaitytė, Deividas Barzdaitis, Samanta Barzdaitytė, Laurynas Brigadierius, Nidijus Kasparavičius, Neda ir Kostas Kvietkai, smalininkiečiai Rasminta ir Svajūnas Kondratavičiai, Gvidas ir Paulius Ceinoriai, Nojus Girdžius, Skirsnemunėjė šiuo metu gyvenantis Ernestas Snudaitis ir jurbarkietis Lukas Paulauskas. Pelnyta 13 medalių- 7 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos.

Pirmąsias vietas, dziudo federacijos taures ir aukso medalius pelnė Gabrielė Gabrielaitytė (4 pergalės), Rasminta Kondratavičiūtė , Deividas Barzdaitis, Lukas Paulauskas, Paulius ir Gvidas Ceinoriai (visi minėtieji po 3 pergales) bei Svajūnas Kondratavičius (2 pergalės).

Antras vietas užėmė ir sidabro medaliais pasipuošė Laurynas Brigadierius, Nidijus Kasparavičius (abu po 3 pergales) ir Ernestas Snudaitis (2 pergalės).

Treti buvo Samanta Barzdaitytė (2 pergalės) , Nojus Girdžius (1 pergalė) ir Neda Kvietkutė.

Tik ketvirtose varžybose dalyvavęs ir pergalę iškovojęs Kostas Kvietkus šįkart medalio nepelnė.

Džiugu, kad mūsų komandos dvasią palaikė Deivido, Samantos, Gabrielės, Lauryno, Nedos, Kosto, Luko, Nidijaus tėvai ar artimieji. Smagu matyti tėvus, „užsikrėtusius“ vaikų kovos dvasia ir azartu.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai