Dziudo kovos Šakiuose

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

  Balandžio 15 d. Šakiai rengė 2017 m. Lietuvos pradedančiųjų dziudo pirmenybes, kuriose varžėsi 4 skirtingos berniukų ir 1 mergaičių amžiaus grupės. Varžybose dalyvavo sportininkai  iš Jelgavos (Latvija), Prienų, Alytaus, Alytaus rajono, Trakų, Kėdainių, Ukmergės, Molėtų, Jonavos, Pasvalio, Šakių, Kauno, Kauno raj., Švenčionių, Elektrėnų, Klaipėdos, Klaipėdos rajono, Vilniaus, Jurbarko rajono, Panevėžio, Panevėžio rajono ir Šiaulių. Turnyre galėjo dalyvauti sportininkai, kurie neturėjo aukštesnio diržo, nei numato tos amžiaus grupės reglamentas. Berniukų U-9 amžiaus grupėje buvo leidžiama kovoti tik su baltais diržais (6 KYU), berniukų U-11 amžiaus grupėje- su geltonu (5 ir 6 kyu), berniukų U-14, suaugusiųjų ir mergaičių U-17 grupėse su ne didesniu kaip oranžinis (4, 5 ir 6 kyu).

Jurbarkiečiams atstovavo 14 trenerio Viliaus Paukščio Smalininkuose treniruojamų  dziudistų ir 1 trenerio V.Jokūbaičio treniruojamas sportininkas. Visi 15 sportininkų yra Jurbarko kūno kultūros ir sporto centre ugdyti dziudo kovotojai.  Iškovota 2 sidabro, 11 bronzos medalių.

Jauniausiųjų berniukų amžiaus grupėje (2008 ir jaunesni) Rapolas Povilauskas (sv. kat. iki 30 kg) laimėjo sidabro medalį, o šioje kategorijoje kovojęs Laurynas Vaitkus- bronzos. Svorio kategorijoje iki 27 kg Deividas Barzdaitis užėmė septintąją vietą.

Vyresniųjų berniukų U-11 (2006 ir jaunesni) amžiaus grupėje Joris Gailius (sv. kat. iki 30 kg) ir Lukas Paulauskas (sv. kat. iki 46 kg, tren. V.Jokūbaitis) pelnė bronzos medalius.

Ryinėje varžybų dalyje kovėsi ir mergaitės U-17 amžiaus grupėje, kur Gabija Margelytė (sv. kat. iki 44 kg) ir Rasminta Kondratavičiūtė (sv. kat. iki 48 kg) pasipuošė bronzos medaliais. Per žingsnį nuo medalio liko 5-ąją vietą užėmusi Diana Kondratavičiūtė, kuri tik 1 įspėjimo persvara nusileido vyresnei molėtiškei.

Berniukų U-14 grupėje, kurie gimę 2003 ir jaunesni pelnyta dar septyni medaliai:  Paulius Ceinorius (sv. kat. iki 38 kg)iškovojo sidabro medalį, o Svajūnas Kondratavičius (sv. kat. iki 34 kg), Gvidas Ceinorius, Paulius Ceinorius (abu iki 42 kg), Ernestas Snudaitis (sv. kat. iki 46 kg), Nojus Girdžius (sv. kat. iki 50 kg) ir Eimis Majauskas (sv. kat. iki 55 kg) bronzos apdovanojimus.

Noriu padėkoti Jurbarko rajono verslininkui ir politikui Daivarui Rybakovui ir taip pat norėčiau padėkoti dziudistų vardu L. Meškaitytės pagrindinei mokyklai ir jos direktoriui Artūrui Matukaičiui už paramą socialiai remtiniems vaikams, kurių dėka keletas sportininkų galėjo sudalyvauti šiose ir kai kuriose ankstesnėse varžybose.

Treneris Vilius Paukštis

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai