Deivydo Zambacevičiaus triumfas Rygoje tarprautiniame MMA turnyre „GHETTO FIGHT “

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sporto klubo „Pantera“ sportininkai Rytis Kveselys, Neilas Strakšys, Deivydas Zambacevičius ir Milanas Majauskas pirmadienį, rugpjūčio 28 d. dalyvavo tarptautiniame MMA turnyre Latvijoje (Ryga) „GHETTO FIGHT“. Turnyre taip pat dalyvavo geriausi kovotojai iš Latvijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos, Armėnijos, Lietuvos, Vokietijos ir kitų šalių.

Geriausiai sekėsi jauniausiems komandos kovotojams – Deivydui Zambacevičiui, kurio varžovas buvo Latvijos ir baltijos šalių pankrationo čempionas Maksim Danilov „Sev Arch“ Ryga. Kovą Deivydas pradėjo užtikrintai ir jau dešimtą kovos sekundę, po efektingos smūginės kombinacijos Latvijos čempionas krito ant žemės. Deivydas atliko dar keletą smūgių parteryje, po ko kova buvo sustabdyta. Deivydas gavo apdovanojimą ir  už gražiausią ir greičiausiai pasiektą pergalę.

Gražią pergalę iškovojo ir klubo „Pantera“ sportininkas Neilas Srakšys. Jo priešininkas – Georgij Vaivods „Sev Arch“ (Ryga). Visą kovą tiek smūgiuodamas, tiek imtynėse vedė Neilas. Užbaigti skausmingu veiksmu Neilui pritrūko laiko. Pasibaigus kovos laikui vienbalsiu teisėjų sprendimu pergalė atiteko lietuviui. Neilas gavo papildomą apdovanojimą už gražią kovos techniką.

Milanas Majauskas ir Rytis Kveselys iškovojo visą kovos laiką, nors kovos vyko lygiai, tačiau teisėjai pergales skyrė savo sportininkams – latviams.

Mūsų komanda gavo apdovanojimą, kaip stipriausia komanda iš užsienio.

Sporto klubas „Pantera“ visiems sportininkams ir kartu vykusiems palaikyti komandos nariams, dėkoja už dalyvavimą. Emocijų tikrai netrūko. Komandos nariai atidavė visas jėgas siekdami pergalių, o sporte taip jau yra laimi, tie, kurie tuo momentu būna stipresni. Sveikiname nugalėtojus, o patyrusiems pralaimėjimus linkime nenusiminti, išmokti gautas pamokas ir kitose varžybose atkakliai siekti pergalių.

 

Klubo „Pantera“ inf

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai