ATVIRAS ,,PANTERA“ TURNYRAS

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Lapkričio16 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos – Atviras „Pantera“ turnyras, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“. Varžybų tikslas – pasitikrinti savo jėgas prieš Lietuvos MMA čempionatą, kuris vyks š. m. gruodžio 16 d. Raseinių raj. „Karpynė“. Kviečiame visus atvykti palaikyti savo draugų ir pažiūrėti MMA kovų. Susirinks stipriausi Lietuvos MMA kovotojai ir svečiai iš Latvijos bei Estijos. Vakare vyks finalinės kovo su šou programa.

Atvirame „Pantera“ turnyre didžiąją dalį sudarė sporto klubo „Pantera“ sportininkai, taip pat svečiai iš Klaipėdos, Kauno, Jonavos, Raseinių, Šiaulių ir Vilniaus. Kovos buvo gražios ir techniškos, visi rodė didelį norą siekti pergalės tiek jaunimo, tiek suaugusių amžiaus grupėse. Žiūrovams labiausiai patiko mergaičių kova pagal K-1 taisykles. Sportininkės pasirodė labai gerai. Pergalę iškovojo sporto klubo „Pantera“ sportininkė Livija Andriukaitytė. Tai pat gražios kovos vyko tar jauniausiu kovotojų.

Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už dalyvavimą ir gražias kovas. Linkime sėkmės Lietuvos MMA čempionate, tegu laimi stipriausi.

 Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkų rezultatai

Pirmos vietos:

Livija Andriukaitytė, Jurbarkas K-1;

Domantas Lebeckas, Jurbarkas MMA;

Kajus Pažereckas, Jurbarkas MMA;

Rokas Bartulis, Jurbarkas MMA.

Antros vietos:

Kristupas Bartusevičius, Jurbarkas MMA;

Adrianas  Narkun, Jurbarkas MMA;

Joris Kuncaitis, Jurbarkas MMA;

Domantas Balčiūnas, Jurbarkas MMA;

Justas Vyturys, Jurbarkas MMA;

Vygantas Šmatauskas, Jurbarkas K-1;

Pavelas Majauskas, Jurbarkas MMA.

Trečios vietos:

Tautvydas Lebeckas, Jurbarkas MMA;

Grantas Girdžijauskas, Jurbarkas MMA;

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai