RAUDONĖS PILIS – INVESTUOTOJŲ DĖMESIO VERTAS OBJEKTAS – NETURĖTŲ VIRSTI PREKE

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Raudonės rezidencinės pilies kompleksas (pilis, parkas) yra nacionalinės reikšmės kultūros objektas, turintis paminklo statusą. Raudonės parkas įtrauktas į vertingiausių parkų dešimtuką, užima apie 25,5 ha plotą ir yra vienas seniausių Lietuvoje. Šiaurinė ir pietinė parko dalis sukomponuota simetriškai, su gėlynais. Rytinėje dalyje natūralus miškas. Parke yra pėsčiųjų alėjos. 2004 m. buvo atlikta dalinė pilies renovacija: pakeista stogo danga, langai ir sutvarkytos vidaus patalpos, tenkinant pagrindinės mokyklos poreikius.

Jurbarko r. savivaldybė suinteresuota potencialių investuotojų pasiūlymais dėl galimybių pilį ir šalia jos esantį parką panaudoti turistų ir lankytojų poreikių tenkinimui ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu. Patarimų ir pasiūlymų, kaip tai padaryti, tikimasi sulaukti liepos 24 dieną rengiame pasitarime, realizuojant šių metų kovo 16 d. Palangoje vykusio Pavasario regionų forumo metu už Jurbarko rajono savivaldybės turizmo strategijos (Raudonės pilies pritaikymo turizmui) pristatymą, laimėtą Versli Lietuva ir Investuok Lietuvoje prizą – nemokamas konsultacijas ir pagalbą investicijų pritraukimui.

„Neabejojame, kad būtų norinčių nupirkti šį kompleksą, tačiau turime ir liūdnas patirtis, kai parduotuose objektuose iki šiol niekas nevyksta. Todėl tikimės, kad ilgalaikės nuomos sąlygomis potencialaus investuotojo įsipareigojimai būtų vykdomi, nes tai galima surašyti į sutartį su konkrečiais terminais. Neatmetama galimybė svarstyti dalyvavimą bendros įmonės sukūrime dalininko teisėmis, jei tai būtų prasminga ir tam pritartų Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nariai“, – teigia Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Tarybos ir mero sekretoriatas

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai