Paskelbtas akcijos „Darom 2018“ tvarkytinų vietų sąrašas

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kaip ir kiekvieną pavasarį, nevyriausybinė organizacija „Darom“ kviečia į visuotinę aplinkos švarinimo akciją, kurią šiais metais Jurbarko rajono savivaldybėje koordinuoja administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis. Akcijos pradžia – balandžio 16 d., pabaiga – balandžio 23 d.

Kviečiame visus Jurbarko rajono gyventojus prisidėti tvarkant gimtojo krašto viešąsias erdves. Jurbarko rajono savivaldybės interneto svetainėje www.jurbarkas.lt , skiltyje „Naujienos“yra paskelbtas akcijos „Darom 2018“ tvarkomų teritorijų, atliekų surinkimo taškų bei kontaktinių asmenų sąrašas. Ši informacija taip pat pateikta Jurbarko rajono savivaldybės Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiosios inžinierės Jurgitos Bosikienės parengtame atliekų sukaupimo vizualiniame žemėlapyje. Atkreipiame dėmesį, kad į atliekų surinkimo taškus galima sunešti tik akcijos metu iš viešųjų erdvių surinktas atliekas.

Visuomet esame atviriJūsų pasiūlymams ir iniciatyvoms, kuriuos galite teikti el. p. darius.juodaitis@jurbarkas.lt; romualdas.kuras@jurbarkas.lt .

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai