Šventinį šeštadienį po Jurbarką kursuos šventinis Kalėdų senelio autobusas

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Pasiruoškite šventiniam šeštadieniui. Gruodžio 8-ąją Jurbarko kultūros centras kviečia vaikus ir tėvelius pasivažinėti Kalėdų senelio autobusu, popiet sudalyvauti pagrindinės miesto eglutės įžiebimo šventėje, o vakare pamatyti nuostabią istoriją „Eglės legenda“, kurią papasakos mėgėjų meno kolektyvai.

 

Į Jurbarką kasmet užsukantis Kalėdų senelis išmanėja. Tradicinį namelį, kuriame anksčiau laukdavo vaikų ir tėvelių, jis iškeitė į namelį ant ratų. Jau gruodžio 8 d., šeštadienį, į Jurbarką atvyks šventiškai išpuoštas Kalėdų Senelio autobusas, kuris nuo 11 val. kas pusvalandį kursuos maršrutu Savivaldybės aikštė – Gedimino gatvė – Miesto centras – Dvaro parkas.

Autobuse lauks pats Kalėdų Senelis su linksma palyda. Mažieji jurbarkiečiai Seneliui galės atnešti ir savo laiškus, ir išsakyti slapčiausius savo norus ir didžiausius troškimus, galės kartu įsiamžinti prie abiejų eglučių.

Kalėdų autobuso idėja – Jurbarko kultūros centro režisieriaus ir renginių vedėjo Gintaro Zarecko. Autobusiuką Kalėdų seneliui paskolins UAB „Jurbarko autobusų parkas“.

 

Pasivažinėję ir pabendravę su Kalėdų seneliu neskubėkite namo. 17 val. prie Jurbarko kultūros centro bus įžiebta Kalėdų eglutė. Tuo pačiu metu įsižiebs ir antroji miesto žaliaskarė Jurbarko Dvaro parke.

 

18 val. Jurbarko kultūros centras visus kviečia į teatralizuotą mėgėjų meno kolektyvų koncertą Jurbarko kultūros centre. Šiais, atkurtos Lietuvos šimtmečio, metais žiūrovai pamatys nuostabią istoriją „Eglės legenda“, pagal lietuvių mitologinę sakmę „Apė Eglę ir Žilviną“, užrašytą Dr. J. Basanavičiaus. Stebuklingas akimirkas sutikime kartu!

 

„Mūsų laiko“ inf.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai