Šildanti žinia – kelionė keltu tarp dviejų pilių

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Nors žiema smogė visu stiprumu, amžinai tai nesitęs. Kovo mėnesį pasitinkame su puikia vasaros naujiena – nuo birželio 1 dienos tarp mobiliųjų prieplaukų Pilies ir Gelgaudiškio plaukios laivas – keltas, kuriuo turistai keliaus nuo Panemunės pilies iki Gelgaudiškio dvaro. Pirmyn ir atgal. Maršruto grafikai bus sudaromi pagal šių turizmo objektų darbo valandas, kad būtų galima vienoje r kitoje vietoje pravesti ekskursijas, papramogauti ir sugrįžti atgal.

 

Vandens turizmą Nemuno keliu atgaivina 2016 metais įkurta MB „Grumsita“, kuriai vadovauja Simas Grumuldis. Laivą-keltą stato šalia Priekulės esanti gamykla „Intercorpora“, tad tikimasi, kad iki vasaros pradžios darbai bus užbaigti. Laivas pontoninio tipo , kurių maža gremzlė ir plaukti užtenka 30 centimetrų gylio. „Statomi trys pontonai, ant jų statomas denis ir jie atlaiko visą tūrį. Jų privalumas, kad maža gremzlė ir gali laisvai plaukioti Nemunu. Trūkumas kad jie nėra greitaeigiai, tačiau būtent tai paslaugai to ir nereikia. Jie labiau tinka ekskursijoms, pasižvalgymui“, – sako S. Grumuldis.

 

Savininkai žada šiai paslaugai taikyti įvairias pramogines formas: pagal poreikį bus galima plaukti ir su gidu, ar šventine atributika. Vis dėlto pagrindinė funkcija bus keltas, o visa kita veikla organizuojama pagal poreikį. Nacionalinei mokėjimo agentūrai MB yra pateikusi verslo skatinimo kaime projektą, tad veiklai tikimasi paramos. Paslauga turėtų pritraukti daugiau turistų, o ir vietiniams – maloni vasaros pramoga. Verslininkai pažadėjo artėjant vasarai apie šią paslaugą informuoti plačiau. Lauksime šiltų orų ir pramogų Nemuno keliu.

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai