Rugsėjo 1-oji – originali šventė Jurbarko jaunimo parke

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šiemet Jurbarke rugsėjo pirmosios šventė bus švenčiama kitaip. Jau tapo tradicija, kad šią dieną į Jaunimo parką mieste susirenka moksleiviai, jų tėveliai, čia vyksta pramogos ir meno kolektyvų pasirodymai. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Jaunimo reikalų koordinatorius Lukas Bakšys (nuotraukoje) „Mūsų laiko“ redakcijai papasakojo, jog penktadienį, rugsėjo 1 d., nuo 14 valandos čia rinksis jaunimas kitokiems užsiėmimams.

„Ne vienerius metus šios šventės proga buvo organizuojami ne tik įvairūs sportiniai ir kitokie užsiėmimai, bet ir įvairiausių vaikų ir jaunimo kolektyvų pasirodymai. Manom, kad reikia pabandyti švęsti kitaip. Juk kol vieni linksminasi, kiti, tikrąją to žodžio prasme, dirba – karštą dieną laukia savo eilės pasirodyti, kai kurie – iki pat šventės pabaigos, kol galės sugroti paskutinius akordus. Šiemet pabandysim kitą scenarijų“, – sakė Lukas.  

Šventinėje programoje, kuri prasidės nuo 14 valandos, jaunimas galės iš pradžių susipažinti su įvairiais į Jaunimo parką atgabentais išnuomotais įrenginiais bei išbandyti čia jau esančius. Iš įdomesnių – laukia storulių sumo imtynės, kuriose su specialia apranga ant tam skirtos dangos grumsis vaikinai bei merginos. Kita egzotiška rungtis – gladiatorių ringas, čia taip pat netikrais ginklais bus galima išbandyti savo jėgas – kas stipresnis. Laukia ir mega stalo futbolas, estafetė „Būk pirmas“, mega šachmatai, jau esančioje stacionarioje aikštelėje, stalo tenisas. Lukas Bakšys prižadėjo, kad įvairių sporto rungčių nugalėtojų laukia specialūs Jurbarko rajono savivaldybės įsteigti prizai.

Be visų šių linksmų sporto rungčių mpačių mažiausių laukia įvairios kitos pramogos. UAB „Manvesta“ padovanojo ir šiame Jaunimo parke jau įrengė įvairius treniruoklius, skirtus tiek vaikams, jaunimui, tiek ir suaugusiems. Pasak L. Bakšio, jau dabar kiekvieną dieną čia galima pamatyti besitreniruojančius vaikus ir jų tėvelius. Rugsėjo pirmąją treniruokliai bus pristatyti visuomenei oficialiai. Šie treniruokliai – ne pirma „Manvestos“ dovana Jaunimo parkui. Vykdančioji šios įmonės direktorė Agnė Čižienė redakcijai sakė, jog padovanoti miestui treniruoklius norėjo jau seniai, dabar, atsiradus progai, tai ir buvo padaryta. Pernai įmonės lėšomis buvo pastatytas stacionarus, laukui skirtas teniso stalas.

Visą šventinį renginį žada vesti pats Lukas Bakšys, o jam talkinti mielai sutiko Atviros jaunimo erdvės savanoriai.        

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai