Premjera. Jurbarko scenoje - žiauri realybė: kuo virsta tėvų apleisti ar palikti vaikai

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Spektaklis tiems tėvams, kurie niekada neina į jokius spektaklius. Tiems, kurie geria, muša, prievartauja ar tiesiog palieka savo vaikus. Jaunieji "vaivorykštukai" šį vakarą pademonstravo, kokiais žvėrimis (tuo pačiu ir aukomis) virsta tokių gimdytojų vaikai. Šį vakarą jaunieji "vaivorykštukai" parodė savo antrąjį premjerinį spektaklį. 

Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ aktoriai vaidino spektaklio L. Razumovskaja „NAMO!“ premjeroje (režisierė Birutė Šneiderienė).

Spektaklyje „Namo“ vaidino: Matas Mankus, Vainora Galbuogytė, Aidas Ašmonas, Ieva Sapronaitytė, Gabrielius Andrijauskas, Emilija Kazlauskaitė, Eimantas Puidokas, Matas Globys, Marija Vasiliauskaitė, Justas Virbickas, Mantvydas Norkus, Jurgita Sabataitytė, Andrius Vilkelis, Rugilė Kriščiukaitytė, Sirvydas Griškus, Klaudija Kriaučiūnaitė, Edvina Vaičekauskaitė.

Tai drama apie benamius vaikus ir jų skaudžius likimus. Tai keleto tėvams nereikalingų, atsidūrusių gatvėje vaikų - nėščios penkiolikmetės Ryžos, parsidavinėjančios nepilnametės Žanos, brolių paauglių Beno ir Dvynio, valkatų Šaibos, Vovkos ir Slyvos gyvenimo istorijos. Tai pasakojimas apie tėvų atsakomybę už savo vaikų dvasinį būvį nuo tos dienos, kai jų gyvenimas tik prasideda. Kodėl? Kaip toliau? Į šiuos klausimus bandys atsakyti visiems dalijantis viltį ir tikėjimą jaunas vienuolis Brolis.

Atnaujinsime.

Daugiau nuotraukų rasite "Mūsų laiko" feisbuke. 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai