Policijos pareigūnė energijos pasikrauna ekstremaliuose renginiuose

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko policininkės – tikros nutrūktgalvės. Rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkė Laura Strimaitienė ne tik Jurbarko proto mūšių žaidimuose sėkmingai žaidžia, bet ir savo ištvermę, sumanumą ekstremaliuose renginiuose išbando. Balandžio 28 dieną Laura kartu su savo kolegėmis, bendradarbe Agne Pranaityte ir grupioke, taip pat pareigūne, Neringa Aušraite, dalyvavo automobilių varžybose pramoginiame orientaciniame žaidime „Moterų ralis“ Vilniuje.

 

„Pati esu labai azartiška, mėgstu iššūkius, naujoves, patinka aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas“, - šypsosi Laura, priėmusi iššūkį žaidimo, kurio tikslas - skatinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, propaguoti saugų eismą keliuose, pažintį su lankytinomis vietomis.

Pavadinimą ekipažui buvo nesunku sugalvoti. Komanda pasivadino „Kolegės“. Varžytis buvo su kuo. Dalyvavo net 320 komandų.

Moterims tą dieną teko įveikti 330 km. Ne tik važiuoti, bet ir įvairias užduotis atlikti. Trasa driekėsi Širvintų rajone, Ignalinoje, Molėtuose, Aukštaitijose Nacionaliniame parke, Labanoro girioje. „Kolegės“ trasoje užtruko beveik devynias valandas. Sako, po ralio grįžo pavargusios, bet su gerais įspūdžiais. Pasikrovusios ir energijos, ir adrenalino. „Aišku, pavargsti, bet pasikrauni energijos kelioms dienoms. Siūlyčiau visoms merginoms pabandyti, nes čia gali išbandyti savo ištvermę, sumanumą, vikrumą, mokėjimą žaisti komandoje“, - pasakojo Laura, patikinusi, kad įspūdžiai iš šio ralio – patys geriausi. Smagu buvo ir akiai, ir širdžiai. Gerai nusiteikusios ralio dalyvės turėjo progą gėrėtis nepaprastai gražiomis apylinkėmis. Laura išbandė ne tik save, bet ir savo automobilį, kuriuo ir įveikė visą trasą. Laura pati ir už vairo sėdėjo, o už šturmaną buvo grupiokė Neringa.

 

Šį kartą L. Strimaitienės komandai ralyje buvo lengviau, mat ji dalyvavo jau antrą kartą. Laura pasakoja, kad pirmą kartą šiame ralyje buvo daug azarto. Tuomet reikėjo išmokti skaityti kelio knygą, pagal kurią važiuoji visą trasą, vykdai įvairias užduotis, atsižymi slaptuose kontrolės punktuose. Važiuoji slalomuose, vidutinio greičio kontrolės ruožuose, kur reikalinga tiksliai apskaičiuoti greitį, taip pat laiku atvykti į laiko kontrolės punktus.

Prisiminė, kaip praėjusiais metais kelio knygoje praleido vieną ženklą ir taip pasiklydo 50 km., dėl ko prarado 1 val., laiko. „Šiemet buvo lengviau. Aišku, kelio knygą gauni naują. Tik startavus sužinai, link kur reikės tau važiuoti. Čia ir yra visas įdomumas“, - pasakojo Laura.

 

Patį pirmą kartą šiame ralyje sudalyvauti nepavyko. Laura tuomet pavėlavo užsiregistruoti. Be to, tuo metu nesurado bendraminčių. Viskas prasidėjo nuo jos gimtadienio. Taip atsitiko, kad užpernai iš jau minėtos grupiokės Neringos ji dovanų gimtadienio proga gavo bilietą į naktinį moterų bėgimą Vilniuje. Tuomet reikėjo nubėgti 5 km., o startuoti vakare, 21 val. Laura šį iššūkį priėmė, naktiniame bėgime sudalyvavo, ir savo grupiokei „atsikeršijo“. Užregistravo ją į „Moterų ralį“, kuris šiais metais buvo jau ketvirtasis.

 

Laura pažada, kad ir kitais metais „Moterų ralyje“ sudalyvaus. Traukia komandinis žaidimas. Pareigūnė sako, kad ralyje, kaip ir visose gyvenimo situacijose, svarbu yra komanda.

 

Laura be aštrių pojūčių taip ilgai neiškęs. Laura jau dabar planuoja išbandyti save ekstremaliame bėgime „Bebro kelias“, kuris vyks rugpjūčio pradžioje Širvintų rajone, Pamusėje. Reikės įveikti 5 kilometrus miško trasoje su kliūtimis. Vanduo, purvas, pelkės, natūralios bei dirbtinai sukurtos kliūtys Lauros jau laukia.

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai