Nerija „AUKSINIŲ DAINŲ KOLEKCIJA“ atvyksta į Jurbarką

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Išgirdę ansamblio pavadinimą  „NERIJA“ – daugelis suklūsta: o koks gi šiandien legendinis „Nerijos“ ansamblis?

Ogi toks kaip ir anuomet! Tie patys muzikantai, tos pačios dainos! Gal tik ta buvusių dainininkų tunta išsiblaškė kas sau... O muzikantai ir toliau pasikinkę legendinės „Nerijos“ dainų vežimą, traukia savo giesmę ir toliau...

Ne kartą susėdę su kolektyvu svarstėme – kur gi „Nerijos“ pasisekimo priežastis. Sakytume – puikus, profesionalus atlikimas .... bet juk dauguma Lietuvos atlikėjų profesionalūs. Puikus betarpiškas bendravimas su publika...bet juk ir tai moka daugelis.

Tik štai vieno gali pavydėti visi atlikėjai – REPERTUARO! Jau nuo „Nerijos“ egzistavimo pradžios būdavo labai kruopščiai ir atsakingai apgalvojamas repertuaras. Todėl ir šiandien - kuri daina beskambėtų – ji yra žinoma ir mylima. Pabrėžiame – kiekviena daina! Todėl galime drąsiai teigti: „Nerija“ yra vienintelis ansamblis Lietuvoje, kurio repertuare vien linksmos dainos. Todėl žiūrovai neturi kitos išeities koncertų metu, kaip tik šokti arba, mažų mažiausiai, kartu dainuoti.

Todėl ir gimė sumanymas naujausią „Nerijos“ koncertinę programą pavadinti „AUKSINIŲ DAINŲ KOLEKCIJA“.

- Jei atvirai – tai į šią programą tilpo tik dalis kolekcijos. Ateityje laukia „Dainų kolekcija 2“ ir t.t

Mieli puikių dainų, arba tiesiog „Nerijos“ gerbėjai, nepraleiskite progos pasimėgauti šia „AUKSINIŲ DAINŲ KOLEKCIJA“ vasario 21 d. 18.30 val. Jurbarko kultūros centre.

Bilieto kaina: 10, 12 Eur

Bilietus galite įsigyti Jurbarko kultūros centro bilietų kasoje darbo dienomis nuo 16 iki 18 val.

Kasos darbo metu bilietus galite užsakyti tel. 8 698 70 372.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai