Miesto dalis, kuri ypač patraukli ekstremalių pojūčių gerbėjams

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Nepaprasta „Mūsų laiko“ ekskursija po intriguojančią Jurbarko miesto dalį, kuri įdomi, intriguojanti, tikras rojų ekstremalių pojūčių gerbėjams bei originalių kadrų medžiotojams. Toks yra pramoninis Jurbarko miesto rajonas, kuris, labai tikėtina, ilgainiui virs nuobodžiu europietiškai tvarkingu gražiu pramoniniu rajonu, o kol kas jis išskirtinis - labai patrauklus laukinio turizmo gerbėjams, o svečiams iš užsienio – nematyta, neregėta egzotika.

 

Tai miesto dalis, kurioje, ko gero, daugiausiai draudžiančių ženklų – draudžiama vaikščioti, nes pavojinga gyvybei, lipti kaminu, raginimai nešioti šalmus, nes plytos ant galvos gali nukristi.

Tai toji vieta, kuri galėtų būti įdomi vaiduoklių pastatų turizmą mėgstantiems – griūvančių ar ardomų pastatų čia dar užtektinai. Pojūčiai paaštrėtų įkritus į atvirus kanalizacijos šulinius (bent tris, gilius tikrai matėme), mat, vietinių žodžiais, dangčius išvogė metalo vagys.

 

Vienas šulinys apjuostas tvorele, kitas neva uždengtas – užmestas pagaliukas, o kitas pridengtas skardos lakštu. Nors bene visi pastatai ir sklypai turi šeimininkus, sprendžiant pagal kai kuriuos atrodo, kad didžiausias šeimininkas čia yra laikas ir gamta. Kino režisieriai galėtų kameras sustatyti ir filmuoti, kaip didingi pastatai virsta griuvėsiais ir kaip viršų ima laukinė gamta – tuščiuose languose jau bujoja medžiai ir krūmai.

 

Tai toji miesto dalis, kurios, ko gero, bene labiausiai vengia siuntų vežėjai – adresai tokie painūs, kad čia įsikūrusių įmonių niekaip neranda siuntų vežėjai, todėl klientams juos reikia pasitikti.

 

Šioji vieta, ją sutvarkius, vietomis primintų ir kurortinę zoną, nes veši pušys ir apskritai čia yra žalia, daug medžių. Vietinių jurbarkiečių teigimu, pramoninis rajonas turėjo plėstis į kitą miesto pusę, link Kauno, tačiau šioji pasirinkta dėl žvyro, kuris netoliese kasamas.

 

Vis dėlto vietinių džiaugsmui, nurašyta miesto dalis kaip reikiant atsistojo ant kojų – vien Statybininkų gatvėje įsikūrė ir sėkmingai dirba tiek įmonių, kad abiejų rankų pirštų joms suskaičiuoti neužtenka.

Laukite tęsinio.

 

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai