K. Bauža: miesto stadionas bus saugomas, bet ne tuščias

Straipsnis  6 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko miesto stadioną saugos, bet tuščio nelaikys. Tai pažadėjo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorius Karolis Bauža, "Mūsų laiko" kalbintas šios savaitės pradžioje. Rūpintis, prižiūrėti atnaujintą miesto stadioną patikėta būtent K. Baužos vadovaujamam sporto centrui.

Naujasis direktorius turi daug minčių bei planų, kaip efektyviau išnaudoti modernią aikštę.  K. Bauža patikino, kad bet kam ir bet kada žaisti stadione nebus galima, nes stadioną reikia saugoti, prižiūrėti, kas nėra taip paprasta ir pigu. Kontrolė turi būti, mano pašnekovas. Pagrindiniai priežiūros darbai – žolės pjovimas, laistymas, tręšimas.

Stadione treniruosis sporto centro vaikai, lankantys futbolo užsiėmimus.

Pašnekovas tikisi, kad miesto stadione vyks R. Marcinkaus vardu pavadinti turnyrai. Tam reikės rajono savivaldybės tarybos pritarimo. K. Bauža užsiminė, kad neoficialiai kalbėjo su Lietuvos futbolo federacijos atstovais – jis siūlęs federacijai nuomotis Jurbarko stadioną.

Tokiu atveju kiekvieną savaitę ar kas dvi į Jurbarko stadioną atvyktų treniruotis jaunučių, jaunimo rinktinės. Viena tokia delegacija – 20 žmonių. „Jei niekas nesikeis, jie užimtų mūsų stadioną  visą vasarą “, - kalbėjo sporto centro direktorius, įsitikinęs, kad tuo pačiu naudos pajustų ir Jurbarko verslas.

Straipsnis  6 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai