Iš apkūnaus vaikino eržvilkietis virto lengvojo kultūrizmo čempionu

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti
Eržvilkiečio Donato Šimkaus istoriją, kaip vos per 100 dienų iš apkūnaus vaikino jis virto lengvojo kultūrizmo čempionu, visai neseniai galėjome išgirsti „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Viskas bus gerai“. Pradėjęs sportuoti vaikinas fiziškai ištobulėjo.
„Rimtai sportuoti pradėjau, kai man buvo 24 metai. Vėlai, bet geriau vėliau negu niekada. Esu laimingas, kad per šį sportą taip save atradau“, - pasakojo Donatas. 
„Mūsų laikui“ vaikinas sakė, kad sportuoti pradėjo neturėdamas tam jokio postūmio, tačiau kuo toliau, tuo labiau į tai pasinėrė. „Pradėjau derinti mitybą, ieškojau naujų būdų treniruotis. Visa tai davė rezultatų. Gerėjant išvaizdai, nusprendžiau nesustoti ir užsiregistravau „Anglijos Maimi Pro Fitneso Modelio iki 75 kg“ varžybose, kuriose laimėjau pirmąją vietą“, - pasakojo jis.
 
 
Donatas trys savaitės prieš varžybas.
 
Žinių apie lengvąjį kultūrizmą vaikinas įgijo savo pastangomis. Sportuoti pradėjo sporto klube, tačiau mano, kad ir namuose būtų galima pasiekti tam tikrų rezultatų.

Be kultūrizmo Donatas turi ir kitų pomėgių. „Patinka šokiai, muzika. Nemažai laiko praleidžiu prie kompiuterio. Taip bendrauju su savo fanais“, - sakė jis.

D. Šimkus yra baigęs Eržvilko vidurinę mokyklą (dabar gimnazija), o šiuo metu Londono universitete mokosi verslo ekonomikos. Vaikinas dar dirba apsaugininku bei treniruoja kitus, sudaro jiems sporto ir mitybos planus. Vaikino planuose - lengvojo kultūrizmo trenerio sertifikatas, kurį turėdamas jis galėtų profesionaliai ugdyti kitus. Pasak Donato, kultūrizmas – jo gyvenimo kelias, kurio jis mesti neketina.  

Savo kraštiečiams noriu pasakyti: „Bus žmonių kurie Jumis abejos, kritikuos, bet nesustokite, siekite savo tikslo. Jeigu tikėsit savimi, pasieksite, nesvarbu, kas tai bebūtų“.
Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai