HUMORO ŠVENTĖ „JUOKIS - 2017“ JURBARKE

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Balandžio 2 d., sekmadienį, 14 val. Jurbarko kultūros centre vyks humoro šventė „JUOKIS - 2017“. Naujas programas rodys penki humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Žemaitijos.

Aukštaitijai atstovaus žiūrovų pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje „Klauskite daktarės“ rodys taiklią TV laidos parodiją. Čia pašiepiamos amžinosios žmogaus ydos ir silpnybės. Ugningosios moterys džiugina originaliais scenarijais, puikia vaidyba ir gyvu dainavimu (muzikos vadovas Albinas Počiulpas). Garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vad. Izolina Stanulienė), sėkmingai dalyvavusi LRT projekte „Lietuvos humoro lyga“, dabar žiūrovams pateiks „Šventinį kokteilį“ – geriausių pasirodymų linksmiausias scenas. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia, šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.  

Žemaičių  garbę gins net trys humoro grupės. GRYČIA iš Klaipėdos r. Žadeikių

 (vadovė Eugenija Selskienė ) programą „Reikalinga vizitinė kortelė “ vaidins žemaitiškai. Bet vertėjo tikrai nereikės. Šis kolektyvas išsiskiria sodriu, liaudišku humoru, netikėtomis situacijomis. SKARDIS iš Klaipėdos r. Judrėnų (vadovė Vilija Norvilienė) „Žalioje stotelėje“ lauks ne tik autobuso, bet ir geresnio gyvenimo.VIEDARAS iš Pagėgių r. Natkiškių (vadovė Rasa Armonienė) pakvies į „Viedaro“ televiziją“ – jie ironiškai žvelgs į netikusius žmonių tarpusavio santykius, bedarbystę, emigraciją.

Šventę ves „Sprandžinos“ artistai. Programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos naujausių satyrinių eilėraščių ir epigramų puokštę.

Juokimės kartu!

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai