Grupė „Pelenai“ su Česlovu Gabaliu atvyksta į Jurbarką

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ryškiausia ir profesionaliausia Lietuvoje gyvo garso grupė "Pelenai" atvyksta į Jurbarką ir savo gerbėjus bei visus muzikos mylėtojus ketina nudžiuginti gerai žinomais savo kūriniais - „Lopšinė“, „Laiškai“, „Draugams“, „Sudie“, „Nupiešk man laimę“.

Grupės „Pelenai“ repertuarą sunku nusakyti kelias žodžiai. Jie atlieka nuo  svajoti kviečiančių baladžių, iki dainų, kurios priverčia gerbėjus pakilti iš savo vietos ir atsiduoti nerūpestingoms šėlionėms. Grupės dainos nepalieka abejingų ir po koncerto kiekvienas žiūrovas dar ilgai dalinsis teigiamais įspūdžiais.

Grupės vokalistas Česlovas Gabalis turi išskirtinį balsą, dainavimo ir bendravimo su publiką stilių. Kartu su juo koncertuos grupės nariai Gintas Banys, Audrius Piragis, Saulius Didžiulis, Vaidas Taurinskas, Žaneta Taurinskienė. Jie pažada koncertas abėjingų nepaliks.

Įstorija, prasidėjusi prieš 22 metus, tęsiasi. Balandžio17 dieną  (antradienį) šios istorijos dalimi taps visi Jurbarkiečiai. Česlovas Gabalis ir bičiuliai dovanos jums ryškiausią ir kokybiškiausią muzikos vakarą, pavadinimu „PELENAI“.

Bilieto kaina 13, 15 Eur.

Bilietus galite įsigyti Jurbarko kultūros centro bilietų kasoje darbo dienomis nuo 16 iki 18 val. ir www.bilietai.ltKasos darbo metu bilietus galite užsakyti tel. 8 698 70 372.

Balandžio 17 dieną 18 valandą Jurbarko kultūros centre.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai