Girdžiai. 312 Trispalvių - Valstybingumo šimtmečiui

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Girdžių seniūnija ir seniūnaičiai Jurgita Šlyterienė, Nijolė Kairaitienė bei Linas Klijūnas kviečia per valstybines šventes ne tik Trispalvę išsikelti prie savo sodybos ar daugiabučio, bet ir paraginti tai padaryti kaimyną. Skelbiame konkursą „312 Trispalvių – Valstybingumo šimtmečiui“, skirtą artėjančiam Lietuvos valstybingumo šimtmečiui, „Mūsų laiką“ informavo Girdžių seniūnas Darius Juodaitis.

 

Konkurso pradžia – 2017 m. kovo 11 d., pabaiga ir apdovanojimai – 2018 m. Vasario 16-ąją, kuomet švęsime mūsų valstybingumo šimtmetį. Dalyvauja visos seniūnijos gatvės, kurios turi bent 5 namus (su gyventojais).

 

Šis konkursas - tai pilietinės varžytuvės - kurioje gatvėje per valstybines šventes ir šaliai svarbias datas (sausio 13-ąją, vasario 16-ąją, kovo 11-ąją, birželio 14-ąją (su gedulo ženklu), liepos 6-ąją) pas pirmuosius bus pasiektas rezultatas, kuomet visi gyventojai išsikelia Trispalves.

 

„Išvadintomis dienomis skaičiuosime, kiek yra namų su iškeltomis vėliavomis, kiek su neiškeltomis, sumuosime rezultatus, juos skelbsime ir viešinsime“, - sakė seniūnas.

 

Visi gatvės – konkurso nugalėtojos gyventojai bus apdovanoti prizais, o Girdžių seniūnijoje minint šaliai svarbią sukaktį, kitų metų Vasario 16 d., suplazdės 312 Trispalvių, būtent tiek, kiek seniūnijoje yra apgyvendintų namų ir daugiabučių.

 

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai