Geriausi Lietuvos MMA kovotojai – tarptautiniame turnyre Jurbarke

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Į Jurbarką gruodžio 9 dieną sugrįžta tarptautinis „MMA Jiu-Jitsu Fight' 13“ turnyras, kuris vyks Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje (Vydūno 15), Turnyro organizatoriai sporto klubas „Pantera“.

 

 

Organizatoriai žada, kad turnyre matysime geriausius Lietuvos MMA federacijos kovotojus - Ernestą Varankevičių, Rytį Kveselį, Raimondas Ženiauskas , Styveną Stonį, Neilą Strakšį, Arnoldą Ragažinską, Viltę Balaikaitę, Marių Bagdoną, Vytautą Sadauską, ir kitus MMA kovotojus. Kausis ir sportininkai iš Jurbarko – Arnoldas Eiza, Milanas Majauskas, Deivydas Zambacevičius, Mantas Icikevičius, Milana Bel, Gražvydas Vedeckas.

 

Taip pat laukiami sportininkai iš Lenkijos, Latvijos ir Rusijos.

 

Turnyre vyks titulinės kovos dėl Baltijos šalių čempiono diržo. Kovoti dėl titulo turės teisę tie MMA sportininkai, kurie yra MMA čempionai savo svorio kategorijoje. Dėl jo kovos sporto klubo „Pantera“ atstovas N. Strakšys. Jo varžovas - latvis Georgy Vaivods. Abu sportininkai yra čempionai ir lyderiai savo šalyse. Laukiama rimta ir nenuspėjama kova, kuri vyks pagal MMA taisykles.

 

Po ilgesnės pertraukos į MMA kovas sugrįžta ir jurbarkietis Arnoldas Eiza. Jo oponentas bus Marius Bagdonas, kuris šiuo metu skina pergales tarptautiniuose turnyruose.

 

Susirinkusieji matys dvi sunkiasvorių kovas pagal k-1 ir MMA prof taisykles, mergaičių kovą pagal MMA taisykles. Turnyrą papuoš ringo mergaitės ir vedėja Jolanta Leonavičiūtė.

 

Organizatoriai kviečia atvykti ir palaikyti savus kovotojus bei pasigėrėti atkakliomis kovomis.

 

Bilieto kaina - 5 eurai.

 

 

Daugiau informacijos http://klubaspantera.lt/

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai