Darom 2018. Balandžio 21 dieną jurbarkiečiai kviečiami į talką (visos tvarkytinos vietos - žemėlapyje)

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Balandžio 21 d., šeštadienį, visoje Lietuvoje organizuojama aplinkosauginė akcija DAROM 2018, kurios metu  gyventojai ne tik kviečiami į talką, bet ir turi galimybę prisidėti prie gamtos išsaugojimo bei gražinimo.  Ši prasminga savanorystės iniciatyva Lietuvoje gyvuoja jau 11 metų. Kaip ir kasmet,  į šią akciją aktyviai įsijungia ir  Jurbarko  savivaldybės gyventojai.

Rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Darius Juodaitis,  koordinuojantis talkos vykdymą, dėkoja seniūnams bei bendruomenių vadovams, kurie neabejingi mus supančiai aplinkai ir aktyviai registravo tvarkytinas vietas. Jurbarko rajono savivaldybės administracija ir akcijos DAROM 2018 organizatoriai parūpino maišų šiukšlėms rinkti. Jie perduoti seniūnams ir yra seniūnijose. 

Akcijos DAROM 2018 tvarkytinas teritorijas, atliekų surinkimo taškus bei kontaktinius asmenis rasite čia. Informaciją apie tvarkytinas vietas taip pat galite rasti Jurbarko rajono savivaldybės Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiosios inžinierės Jurgitos Bosikienės parengtame atliekų sukaupimo vizualiniame žemėlapyje

Atkreipiamas dėmesys, kad į atliekų surinkimo taškus galima sunešti tik akcijos metu iš viešųjų erdvių surinktas atliekas. 

Savivaldybės inf.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai