Stakių bibliotekoje – nepaprasta iniciatyva Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Stakių biblioteka ragina Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga padovanoti „Šimtą porų kojinyčių dviems šimtams mažų kojyčių“. Sausio 2 dieną šios bibliotekos feisbuko paskyroje paskelbtas toks įrašas.

 

 

„Visus mokančius ir norinčius megzti kviečiu prisijungti prie dovanos gaminimo. Padovanokime LSMU Kauno klinikų Neonatologijos klinikos ankstukams 100 porų kojinyčių. Tai bus mūsų dovana Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga. Kojinyčių mezgimo siūlai - vilna/merino vilna/alpakos vilna.“

 

Paaiškėjo, kad šios idėjos sumanytoja Irma Klemauskienė, Stakių bibliotekininkė. „Pamaniau, kad galima pradėti nuo pačių pačių mažiausių žmogiukų. Padėti konkrečiai niekas neprašė, bet tų kojinyčių (beje, galima megzti ir liemenes, nes kojines ne visi moka) reikia nuolat“, - „Mūsų laikui“ sakė bibliotekininkė.

 

I. Klemauskienė susisiekė su Kauno veiklių mamų klubu. Gavo ne tik daugiau informacijos, bet ir siūlų. Irmos žodžiais, startas duotas, visi siūlai „įdarbinti“, veiksmas vyksta. Prisidėti gali visi ir visos. Irma kojinytes perduos mamų klubui, o iš ten jie keliaus ankstukams. Jiems bus perduoti visi mezginiai, kurių Stakių bibliotekoje (ar šalia esančiame medicinos punkte) laukiama iki vasario 16 d.

 

Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai