Rajono valdžia nusilenkė Dainų šventės dalyviams

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Liepos 12 dieną Jurbarko rajono savivaldybės didžiojoje salėje rajono ir administracijos vadovai pagerbė apie pusšimtį Dainų šventės dalyvių -  vieni padėkos raštų ir medalių nusipelnė viską organizuodami, kiti paruošdami kolektyvus, treti rūpindamiesi dalyvių sveikata, ketvirti savanoriaudami. Tą ketvirtadienio rytą įteikti 2018 metų šimtmečio Dainų šventės „Vardan tos …“ kūrėjų medaliai ir rajono savivaldybės padėkos raštai.

 

Rajono meras S. Mockevičius dėkojo šventės dalyviams, kad jie ne tik puikiai atstovavo Jurbarko kraštą, iš kitų išsiskyrė, bet ir traukė šventę filmavusių operatorių dėmesį – kurie iš anksto suranda ir parodo, anot mero, pačius gražiausiai atrodančius dalyvius.

 

Iš kultūrininkų garsiausių plojimų tą rytą nusipelnė Veliuonos kultūros centro liaudiškų šokių ansamblio „Veliuonietis“ vadovė Adelė Baublienė, gavusi padėkos raštą ir medalį už dainų švenčių tradicijų puoselėjimą ir puikų kolektyvo paruošimą Lietuvos Šimtmečio dainų šventei. Didžiausią patirtį dainų šventėse turinti vadovė pasidžiaugė, kad Jurbarko krašte yra didelė kultūros darbuotojų kariuomenė, ir kad kolektyvai išlaiko aukštą lygį. „Tegyvuoja Jurbarkas“, -savo kalbą baigė A. Baublienė, sukeldama dar didesnes ovacijas.

 

Padėka ir medalis įteiktas ir Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyriaus bendruomenės slaugytojai Giedrei Juškienei – už rūpinimąsi Lietuvos Šimtmečio dainų šventės dalyvių sveikata, kuri šypsojosi, kad rūpintis meno žmonių sveikata labai paprasta, nes jie turi stiprų imunitetą ir serga tik vieną dieną.

Už rūpinimąsi Lietuvos Šimtmečio dainų šventės dalyvių sveikata padėkota ir rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Gitanai Šulcienei.

 

Už dainų švenčių tradicijų puoselėjimą padėkos raštais ir medaliais apdovanota pirmiausiai organizatorei ir darbo grupės vadovei Aidai Bliundžiuvaitienei, kuriai gerų žodžių negailėjo ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys, patikinęs, kad labai džiaugtųsi, jei turėtų tokią pavaduotoją.

 

Padėkos raštą meras įteikė ir pačiam A. Gvildžiui, prie sveikinimo kuriam pridėjo rajono kultūros centrų ir įstaigų direktoriai. Padėkota ir Jurbarko kultūros centro kultūrinių renginių organizatoriui, šviesos inžinieriui, darbo grupės nariui Gintarui Zareckui; jaunimo mišraus choro vadovei Danutei Lapienei, kuri žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vadžgirio skyriaus vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Šebukai“ vadovei Linai Lukošienei; Jurbarko kultūros centro ūkio dalies vedėjai Skaidrai Pažereckaitei, kuri, anot mero, visais dalyviais rūpinosi kaip mama; Jurbarko kultūros centro kapelos „Santaka“ vadovui Petrui Pojaviui.

Padėkota ir Jurbarko teatrų veidui K. Glinskio teatro ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro mėgėjų teatro „Ąžuolynė“ vadovei Danutei Samienei; folkloro grupės „Imsrė“ ir „Imsriukai“ vadovei Birutei Bartkutei; Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos kanklių ansamblio „Smilga“ vadovei Rimai Balčiūnienei. Jurbarko kultūros centro režisieriaus padėjėjui Raimondui Buitkui; tautinių šokių kolektyvo „Mituvėlė“ vadovei, šiuolaikinio šokio kolektyvo „Dona“ vadovei Kristei Donauskienei; moterų choro „Lelija“ vadovei Dalei Jonušauskienei; Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Skalva“ vadovui Donatui Liktui; vyresniųjų liaudiškų šokių grupės „Mituva“ vadovei Justei Lukauskienei; Eržvilko kultūros centro folkloro ansamblio „Eržvilko bandonija“ vadovei Gintarei Stirbienei.

 

Už gerą jauną teatro veidą dėkojo Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ ir Skirsnemunės skyriaus mėgėjų teatro vadovei Birutei Šneiderienei. Padėkos raštas ir medalis įteiktas ir liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ jaunučių, jaunių ir vyresniųjų grupės, šiuolaikinio šokio studijos „Šypsena“ vadovei Jolantai Telišauskienei; Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos skudučių ansamblio vadovei Valdai Vasiliauskienei; Girdžių skyriaus Girdžių klojimo teatro „Mituvis“ vadovei Loretai Zdanavičienei; liaudiškos kapelos „Mituva“ vadovei Jadvygai Žemliauskienei. Padėkos raštai įteikti ir prie šventės prisidėjusiems savivaldybės administracijos atstovams.

 

Padėkota ir kolektyvus lydėjusiems asmenims, pagalbininkams pedagogams ir tėvams savanoriams. Savanoriavo šie tėvai - Sandra Špigelskienė, Aistė Virvilienė, Vaiva Archipova, Asta Grabauskienė.

 

 

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai