Rajono meras siūlo rengti Padėkos dieną (prašo susipažinti su projektu ir laukia pastabų bei pasiūlymų)

Straipsnis  8 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pasiūlė kiekvienais metais organizuoti Padėkos dieną, kurios metu būtų apdovanoti Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiai, einamaisiais metais labiausiai nusipelnę Jurbarko rajono savivaldybei.

Padėkos dienos renginys planuojamas iškilmingas, viešas ir atviras visai bendruomenei. Nominantų apdovanojimui siūlomas Padėkos dienos ženklo projektas su jame vaizduojamomis Jurbarko miesto herbo trimis heraldinėmis lelijomis. Ženklą siūloma pavadinti „Krištolinės lelijos“. Rengiami savivaldybės Padėkos dienos nuostatai.

 

Projekte rašoma, kad Padėkos dienos apdovanojima iteikiami už aktyvų Jurbarko krašto garsinimą Lietuvoje bei užsienyje, mokslo, meno, politikos, verslo, sporto ar kitoje svarbioje visuomenei srityje, įgyvendinusiems svarbius, įdomius projektus, savo veikla parodžiusiems sektiną pavyzdį, kilniai pasielgusiems, už aktyvų žmonių ugdymą, rajono etnokultūrinio paveldo saugojimą ir puoselėjimą, už sėkmingą kultūrinę ir švietėjišką veiklą, už pilietines iniciatyvas, bendruomenių telkimą ir aktyvinimą, atviros visuomenės ugdymą, aktyvų ir vaisingą darbą profesinėse sąjungose, socialiai atskirtų visuomenės grupių ir jų narių integravimą į visuomenę, už naujų technologijų įsisavinimą, investicijų pritraukimą, naujų partnerių ir rinkų paiešką, darbo vietų sukūrimą, veiklą, vienijančią politikų, valstybinių institucijų ir verslo organizacijų bendradarbiavimą lygiavertės partnerystės pagrindu, už sveikatos apsaugos sistemos tobulinimą, socialinės paramos teikimą, neįgaliųjų integravimą į visuomenę, viešo saugumo gerinimą, sėkmingą aplinkosauginių projektų įgyvendinimą. Kiekvienais metais numatoma apdovanoti iki 20 asmenų. Visą projektą rasite rajono savivaldybės svetainėje.

 

Maloniai kviečiame visą bendruomenę susipažinti su siūlomu projektu, aktyviai išsakyti savo nuomonę, reikšti pastabas ir pasiūlymus el. paštu gene.gudaitiene@jurbarkas.lt iki 2018 m. sausio 15 d.

Projekto rengėjai iš anksto dėkoja Jums už konstruktyvius pasiūlymus ir pastabas.

 

Rajono savivaldybės Tarybos ir mero sekretoriatas

Straipsnis  8 komentarų
Mūsų partneriai