Rajono gyventojams - sveikinimai ir linkėjimai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko rajono gyventojams - sveikinimai su šimtąja Vasario 16-ąja.

Švęskime atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį! 

Vasario 16-ąją minėsime reikšmingą ir išskirtinę Lietuvos istorijos datą – šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. 1918 m. šalies gyventojai, apsisprendę būti laisvi, tapo savo valstybės kūrėjais, jos tradicijų saugotojais. Iškovoję šalies nepriklausomybę, jie žengė pirmąjį žingsnį modernios valstybės kūrimo link.Sveikinu visus Lietuvos gyventojus ir užsienyje gyvenančius tautiečius su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu. Kviečiu jį švęsti kartu jaučiant meilę ir pagarbą savo Tėvynei, nusilenkiant jos istorinei praeičiai ir didžiuojantis dabartimi.Pasitinkant atkurtos Lietuvos šimtmetį šalyje plazdės vėliavos, skambės bažnyčių varpai, liepsnos laužai, miestuose, miesteliuose ir kaimuose vyks šventiniai renginiai, kuriuose kviečiu dalyvauti. 12.30 val. Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios, po kurių 13.30 val. vyks iškilminga eisena iki Vytauto Didžiojo paminklo, kur bus pakelta Lietuvos valstybės vėliava. 13.50 val. prie Romualdo Marcinkaus stadiono startuos XIV sveikatingumo bėgimas Jurbarko miesto gatvėmis, 16.00 val. Jurbarko kultūros centre vyks šventinis koncertas „Mus užaugino Lietuva“. 18.00 val. šventę vainikuos pilietinė sueiga „Laužai Lietuvos šimtmečiui“ lankoje prie tilto per Nemuną. Iškėlę trispalvę, su „Tautiška giesme“ džiaugsmingai švęskime, kad esame viena tauta, viena žemė, viena Lietuva.

Skirmantas Mockevičius, Jurbarko rajono savivaldybės meras

 

 

Vasario 16-osios aktas prieš 100 metų paskelbė, kad Lietuva pakilo ir susitelkė prasmingam bei šventam (vieningam) tikslui – kurti nepriklausomą, savarankišką valstybę. Tai buvo išskirtinė data mūsų valstybės istorijoje, kuri pasuko Lietuvos likimą laisvės keliu.

Tegu ši diena, kaip 1918-isiais, pažadina kiekvieno širdyje įkvėpimą kurti savo krašto gerovę ne skambiais žodžiais, o gerais ir naudingais darbais. Tikiu, kad skirtingų kartų ir skirtingos patirties žmonės visada jaus ir brangins bendrumo jausmą, kurį geriausiai išreiškia giesmės žodžiai „Lietuviais esame mes gimę...“. Nuoširdžiai sveikinu Jus Vasario 16-osios Jubiliejaus proga! Linkiu kuo geriausios kloties visiems, kam brangiausia žemė buvo, yra ir visada bus LIETUVA.

 Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška

 

Mieli rajono gyventojai,

Nuoširdžiai sveikiname su mūsų šalies valstybingumo šimtmečiu. Tegul tai įkvepia doroms mintims, naujiems darbams, kurie reikalingi mūsų valstybės ateičiai. Tegul LIETUVA suskamba kiekvieno širdyje!

TS-LKD Jurbarko skyrius

 

Brangūs buvę politiniai kaliniai ir tremtiniai,

Lietuvos laisvės kovų dalyviai, savo tėvynę mylintys žmonės.

Sveikiname su nepaprasta , o 100-ąja Lietuvos Nepriklausomybės diena. Linkime būti vieningais  ir stipriais , kaip ąžuolai. Tikėkime, kad susitelkę atlaikysime visus bandymus mus supriešinti, neapviliant tų, kurie už mus liejo kraują.

Lai visiems brangi dieną įkvepia mus naujiems siekiams ir darbams. Gražios ir prasmingos šventės.

LPKTS Jurbarko filialo valdybose pirmininkė Irina Pažereckienė ir pavaduotojas atsargos majoras  Algirdas Genys

 

 

 

 

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai