R. Bakšienės parodoje – ir gyvos bažnytėlės (šventės Vadžgiryje programa)

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Norisi pasidžiaugti. „Mūsų laiko“ spaudos platinimo vadybininkė Rūta Bakšienė pribrendo iki savo pirmos nuotraukų parodos Jurbarko krašte, Vadžgiryje. Norinčius pasidžiaugti ir pasveikinti Rūtą, kviečiame atvykti į Vadžgirį penktadienį, rugpjūčio 4 dieną, 22 val. į bendrabučio sodelį, kur ir vyks parodos atidarymas.

 

 

Rugpjūčio 4 dieną Vadžgiryje prasidės Atsimainymo šventė, kurios metu ne tik koncertai, sporto varžybos, bet ir ypatingos parodos pristatymas. Vadžgirio bibliotekininkių kvietimu, savo nuotraukų parodą pristatys „Mūsų laiko“ spaudos platinimo vadybininkė Rūta Bakšienė. Parodoje – dalis nuotraukų, parvežtos iš pirmosios Rūtos parodos Vilniuje.

Kaip sako pati Rūta, ji kviečia susipažinti su jos supratimu - pamatyti Lietuvą tokią, kokią mato ji.

 

„Aš ją matau visokią. Ir apgriuvusią, ir atstatytą, ir dar planuojamą atstatyti“, - sako Rūta, tarp kurios nuotraukų – įvairiausiais metų laikais, įvairiausiu paros metu, įvairiausiose Lietuvos vietose įamžinti kadrai. Ir naktinis Jurbarkas, ir Aukštumalos pažintinis takas, saulėlydis, saulėtekis, ir apgriuvusios koplytėlės... Iš viso iki 20 nuotraukų, tarp kurių - ir dar niekur nematyti kadrai. Rūta pirmą kartą viešai pristatys savo naująjį sumanymą – mažąsias Jurbarko krašto ir visos Lietuvos bažnyčias bei jų altorius. Juokauti mėgstanti Rūta sako, kad sukvailiojo prieš Velykas. Sumanė įamžinti visas Jurbarko rajono bažnyčias. Kai to sumanymo ėmėsi – vien Jurbarko rajonu neapsiribojo. Kodėl bažnyčias? Sako, kad didžiosios Lietuvos bažnyčios yra išvaikščiotos ir išfotografuotos, o mažosios yra mažiau pastebimos, bet jos tokios pat gražios, įdomios.

 

Atsimainymo šventės Vadžgiryje programa (4-6 dienomis)

Penktadienis, rugpjūčio 4 diena.

 

21 val. sakralinės ir klasikinės muzikos koncertas šv. Juozapo bažnyčioje. Svečiuose - operos solistas Egidijus Bavikinas.

22 val. Rūtos Jašinskaitės Bakšienės fotografijų parodos atidarymas (bendrabučio sodelyje)

 

Šeštadienis, rugpjūčio 5 d.

Nuo 14 val. Sporto varžybos: futbolas, krepšinis, tinklinis.

20 val. Šventinis koncertsa 'Mūsų kaimas - labai fainas" (dainuoja kapela "Šilas", Deividas Bastys, Steponas Januška).

Diskoteka.

 

Sekmadienis, rugpjūčio 6 d.

11 val. šv. Mišios

12.30 val. - teatro popietė bendrabučio sodelyje: svečiuose Naujosios Akmenės k/c mėgėjų teatrai

 

Visą straipsnį apie R. Bakšienės parodą rasite "Mūsų laikas" laikraštyje.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai