Mokytojų dieną įteikti ir išskirtiniai pagarbos ženklai (VIDEO)

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Tarptautinės mokytojo dienos šventėje - į didžiąją Jurbarko kultūros centro didžiąją salę pirmasis lipo Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos direktorius Artūras Matukaitis, kuriam rajono meras Skirmantas Mockevičius jam įteikė rajono savivaldybės ženklą „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“. Šiuo garbės ženklu direktorius pagerbtas už stovyklų „Sakale, lėk“ organizavimą, pilietinį-patriotinį jaunosios kartos ugdymą, aktyvią veiklą Smalininkų miestelio bendruomenėje.

 

„Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ apdovanotos dar trys buvusios pedagogės Bronė Jašinskienė ir Valė Šeršniovienė, Kristina Vančienė. Už ilgametę profesinę ir visuomeninę veiklą, savanorišką darbą Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijoje ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ apdovanotos – B. Jašinskienė ir V. Šeršniovienė. Už pilietiškumą, energingą veiklą Lietuvos ir Jurbarko rajono nevyriausybinėse organizacijose, ilgametį savanorišką darbą Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijoje – K. Vančienei.

 

25-erių metų darbo švietimo sistemoje proga pagerbti ir tris Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai. Tai skyriaus vedėjas Antanas Gvildys – už ilgametį, nuoširdų, atsakingą vadybinį darbą formuojant Jurbarko rajono švietimo strategiją ir plėtrą bei vyriausios specialistes Genovaitę Grigucevičienę ir Zitą Tytmonienę – už ilgametį ir nuoširdų darbą įgyvendinant švietimo politiką Jurbarko rajone ir už sėkmingą bendradarbiavimą su atsakingomis įstaigomis.

 

Video: Jaunieji aktoriai sveikina rajono mokytojus

Video: Plojimai "Studijai"

Video: Gyva "Studija" muzika Jurbarke

Video: Gyva "Studijos" muzika ir šokiai

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai