Kaubojiška Europos muziejų naktis Smalininkuose

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Mūsų laiko“ redakcija kviečia gegužės 20 dieną Europos muziejų naktį leisti Smalininkuose, Senovinės technikos muziejuje. Prieš tai įvairiose miesto vietose – įvairiausi renginiai. Su gera country muzika, kaubojiško maisto degustacija, parodos atidarymu, viktorina, filmais, vargonine muzika ir teatralizuotu muziejuje. Be to, tą dieną Smalininkuose kompaniją jums palaikys ne tik smalininkiečiai, jurbarkiečiai, bet ir garbūs svečiai iš Tauragės, Vilniaus ir net JAV pasiuntinybės Lietuvoje.

 

13 val. Iškilminga eisena į Smalininkų uostą. Nešamos Lietuvos Respublikos, Mažosios Lietuvos ir JAV vėliavomis. Lietuvos Respublikos vėliavos pakėlimas ant uosto pylimo. Eisena pradedama Senovinės technikos muziejuje.

 

14.30 val. Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre Country muzikos ansamblio „Klova – Belkin Band“ koncertas, Zino Kazėno parodų atidarymas. Kaubojiško maisto degustacija. (Jei yra galimybė, koncerto metu prašome turėti „country“ stiliaus aprangos detalę, aksesuarą).

 

16.30 val. Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje Zino Kazėno parodos atidarymas, viktorina „Ką žinai apie JAV“, apdovanojimai, filmai apie JAV.

 

18.30 val. teatralizuotas Senovinės technikos muziejaus atidarymas, kuriame jūsų laukia šmaikštūs pasieniečiai. Muziejuje bus vedamos nemokamos ekskursijos (2 srautai). Taip pat jūsų laukia muzika, kino filmai, parodos ir kitos veiklos.

 

20.30 val. išvykimas į Jurbarko K. Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčią.

 

21.30 val. Koncertas bažnyčioje. J. Haydn Missa brevis „Sancti Joannis de Deo“ bei kiti choriniai ir vargoniniai kūriniai. Atlikėjai: jungtinis – projektinis choras. Projekto meno vadovė ir dirigentė Laura Matuzaitė – Kairienė.

 

23 val. naktinė šventė Senovinės technikos muziejuje prie laužo. Pyragas, arbata, naktinis pasivaikščiojimas po muziejaus teritoriją. Dalyvių bendravimas.

 

Dalyvauja: smalininkiečiai, jurbarkiečiai ir svečiai iš Vilniaus, Tauragės dviratininkų komanda.

Organizatoriai primena, kad smalininkiečiams ir svečiams ekskursijos po muziejų ir Zino Kazėno parodas vyks ištisai ir nemokamai visą 20 dieną, vakare ir nakties metu. Renginį anglų kalba veda doc. dr. Marija Prokopčik.

 

Šventės organizatoriai: Senovinės technikos muziejus; Smalininkų seniūnija; Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras; Technologijų ir verslo mokykla; Jurbarko K. Donelaičio evangelikų ir liuteronų bažnyčia.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai