K. Glinskio teatras šventė Tarptautinę teatro dieną. Apdovanoti teatro nominacijų „Vanduo“ laureatai

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

 Praėjusį penktadienį, kovo 31 dieną, beveik pilnoje Jurbarko kultūros centro salėje buvo teikiami jau tradiciniais tapę apdovanojimai „Vanduo“.

Visi apdovanotieji aktoriai buvo nominuoti už vaidybą paskutiniame Konstantino Glinskio teatro sukurtame spektaklyje Juozo Petrulio „Prieš srovę“. Pirmasis buvo apdovanotas vyriško epizodinio vaidmens atlikėjas teatro aktorius Arvydas Višinskas, už epizodinio vaidmens atlikimą apdovanota aktorė – Birutė Skandūnienė. Trečioji nominacija buvo skirta geriausio moteriško vaimens atlikėjai, ja tapo Monika Buitkuvienė, geriausio vyro vaidmens atlikėjas – Mindaugas Balčaitis. Nominacija „Geriausias debiutas“ atiteko Stasiui Kliukui. Šeštoji nominacija „Geriausias koncertmeisteris“ paskirta Jolantai Gudelienei.

„Teatro kareivis“ už skubią ir svarbią pagalbą įvairiose teatrinio gyvenimo srityse atiteko teatro aktorei Giedrei Vasilijevatei. Nominaciją „Teatro sugrįžimas“ atsiėmė Juozas Karvauskas , anksčiau vaidinęs ne viename jo spektaklyje ir vėl sugrįžęs į teatrą su vaidmeniu J. Petrulio „Prieš srovę“.

 Dar viena nominacija buvo skirta už jaunų, dizainą studijuojančių žmonių, teatro spektakliams sukurtus plakatus. Ji internetinio balsavimo būdu atiteko Mildai Pociutei.

Nominaciją „Geriausias partneris“ atsiėmė Jurbarko savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė.

Renginio pabaigoje pati režisierė Danutė Samienė dėkojo teatro veteranams, rėmėjams, informaciniams rėmėjams, o Jurbarko r. sav. meras Skirmantas Mockevičius ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rasida Kalinauskienė pasveikino ir teatralus, ir, žinoma, garbingą apdovanojimą gavusią režisierę.

Tarp nominacijų įteikimų susirinkusiems žiūrovams koncertavo žinomi atlikėjai ir kolektyvai: neseniai išgarsėjęs veliuonietis Naglis Mačėnas, dainininkė Patricija Baužaitė, K. Glinskio teatro aktorė Raimeda Viliumaitė, baritonas Gopailas Michailovskis, grojo Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos klarnetininkų trio – Simonas Goptaitis, Haroldas ir Eisvinas Kuliešiai. Šoko kultūros centro šiuolaikinių šokių studijos „Dona“ merginos.        

 Šiemet Tarptautinės teatro dienos proga Jurbarko kraštas buvo minimas ne kartą. Be 5 apdovanojimų teatro mėgėjų šventėje „Tegyvuoja teatras“, įteiktų kovo 25 dieną Priekulėje, skirtų Konstantino Glinskio teatrui, praėjusį ketvirtadienį Juozo Miltinio dramos teatre Panevėžyje Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis įteikė Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalius „Tarnaukite Lietuvai“. Už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą medalis buvo įteiktas keturiems Lietuvai nusipelniusiems žmonėms. Viena iš jų – Jurbarko kultūros centro teatro vadovė Danutė Samienė.

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai