Jurbarko kultūros centre siaučia teatro karštinė

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Penktadienį Jurbarko kultūros centre nuo pat ryto siaučia teatro karštinė. Ji prasidėjo antrojo aukšto fojė ir savo piką pasieks vakare. Šios karštinės šaltinis - tarptautinė teatro diena, minima kovo 27-ąją.

 

Penktadienio rytą, 10.30 val., meno terapijos diena „Teatro karštinė“. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos neformaliojo švietimo būrelio „Žaidžiame teatrą“ jaunieji aktoriai parodė spektaklį V. Taylor „Skudurinukai“ (rež. J. Naujokaitienė). Pasižiūrėti vyresniųjų gausiai susirinko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ auklėtiniai.

 

Teatro karštinė piką pasieks 18 val., kuomet Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ aktoriai vaidins spektaklio L. Razumovskaja „NAMO!“ premjeroje (režisierė Birutė Šneiderienė).

Spektaklyje „Namo“ vaidins: Matas Mankus, Vainora Galbuogytė, Aidas Ašmonas, Ieva Sapronaitytė, Gabrielius Andrijauskas, Emilija Kazlauskaitė, Eimantas Puidokas, Matas Globys, Marija Vasiliauskaitė, Justas Virbickas, Mantvydas Norkus, Jurgita Sabataitytė, Andrius Vilkelis, Rugilė Kriščiukaitytė, Sirvydas Griškus, Klaudija Kriaučiūnaitė, Edvina Vaičekauskaitė

 

Tai drama apie benamius vaikus ir jų skaudžius likimus. Tai keleto tėvams nereikalingų, atsidūrusių gatvėje vaikų - nėščios penkiolikmetės Ryžos, parsidavinėjančios nepilnametės Žanos, brolių paauglių Beno ir Dvynio, valkatų Šaibos, Vovkos ir Slyvos gyvenimo istorijos. Tai pasakojimas apie tėvų atsakomybę už savo vaikų dvasinį būvį nuo tos dienos, kai jų gyvenimas tik prasideda. Kodėl? Kaip toliau? Į šiuos klausimus bandys atsakyti visiems dalijantis viltį ir tikėjimą jaunas vienuolis Brolis.

Spektaklis skirtas suaugusiems, paaugliams ir jaunimui). Bilieto kaina: 2 Eur

Kviečiame sirgti teatru.

 

„Mūsų laiko“ inf.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai