„Dainų dainelė“: į antrą turą pateko šeši dalyviai

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Trečiadienį, sausio 17 dieną, Jurbarko A. Sodeikos meno mokykloje vyko rajoninis turas į televizijos dainų konkursą „Dainų dainelė“. Dalyvavo 10 atlikėjų, iš kurių komisija atrinko ir į kitą etapą siunčia šešis.

 

Jauniausiųjų grupėje į antrą etapą pateko 5 metų duetas Emilija Vasiliauskaitė ir Lukas Kairys iš Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos. Mokytoja Rasa Pocevičienė).

 

9 metų Meda Zabilavičiūtė iš Jurbarkų darželio-mokyklos (mokytoja Alvyda Latožienė). Taip pat Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos auklėtinis Giedrius Karčiauskas (vadovė Danutė Lapienė).

13 metų Ignas Icikevičius iš Jurbarko kultūros centro dainavimo studijos „Strazdas“. Vadovė Rūta Šličkutė. 15 metų Greta Beržinskaitė iš Jurbarko kultūros centro dainavimo studijos „Strazdas“. Vadovė Rūta Šličkutė. Taip

Jurbarko kultūros centro vokalinis ansamblis „Bildukas“, vadovė Danutė Lapienė. Tauragėje pasirodys 11 „Bilduko“ choristų - Adomas Kulikauskas, Povilas Samuilis, Mykolas Gylys, Sirvydas Griškus, Edvinas Sutkus, Jovydas Griškus, Matas Zobiela, Matas Kuzminskas, Povilas Kačiušis, Benas Petraitis ir Edvinas Reičiūnas.

 

Šeši atlikėjai ir kolektyvai pateko į antrąjį etapą, kuris vyks sausio 26 d. vyks Tauragėje. Čia praėjusieji atranką gaus kelialapį į televiziją.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai