Viršijo sugautos žuvies normą

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko rajono agentūros pareigūnai 2017 m. spalio 7 d. bendro reido metu patikrino Baltupėnų miško keliu važiuojantį automobilį VW Passat ir automobilio salone rado daug žuvies.

Apklausiamas pilietis R.K. paaiškino, kad žvejojo dugnine meškere Nemune ir sugavo 20 karšių. Nustačius sugautos žuvies svorį spėjimai, kad viršyta sugavimo norma, pasitvirtino. Piliečiui R.K. buvo pradėta administracinės nuobaudos skyrimo procedūra. Už tokį mėgėjiškos žvejybos vidaus vandenyse taisyklių pažeidimą numatyta bauda nuo 15 eurų ir ieškinys už aplinkai padarytą žalą.

2017 m. spalio 9 d. pagal gautą informaciją, Jurbarko rajono agentūros aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai kartu su Jurbarko policijos komisariato pareigūnais patikrino pilietės V.B sodyba Gudelių k., Jurbarko rajone. Patikrinimo metu buvo rasti 4 žvejybiniai tinklai. Už draudžiamųjų įrankių laikymą gresia bauda nuo 60 iki 200 eurų ir įrankių konfiskavimas.

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai