Sulaikyti galimai narkotines medžiagas nepilnamečiui pardavę smalininkiečiai

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje dėl neteisėto narkotinių ir psichotropinių  medžiagų įgijimo, gabenimo, laikymo,  platinimo bei dėl narkotinių ir psichotropinių  medžiagų platinimo nepilnamečiams asmenims. 

Atliekant ikiteisminį tyrimą buvo gauta informacija apie asmenis, gyvenančius Smalininkuose, kurie neteisėtai įgyja, gabena, laiko ir platina narkotines, psichotropines medžiagas. Tyrimo metu minėta informacija pasitvirtino nustačius, kad 2018-05-11 Smalininkų k.  buvo parduotos narkotinės medžiagos nepilnamečiui asmeniui.

Dėl neteisėto narkotinių medžiagų platinimo buvo sulaikyti du Smalininkų gyventojai, taip pat dėl neteisėto narkotinių medžiagų įgijimo sulaikytas nepilnametis.  Atlikus kratą pas vieną iš sulaikytųjų asmenų, rasta galimai narkotinių medžiagų - kanapių.  Taip pat rastos ir paimtos galimai narkotinės medžiagos-kanapės pas sulaikytą nepilnametį. 

Ikiteisminis tyrimas minėtoje baudžiamojoje byloje toliau tęsiamas, nustatinėjami liudytojai, kiti asmenys, galimai prisidėję prie šių nusikaltimų vykdymo.

Už narkotinių medžiagų platinimą nepilnamečiams (LR BK 261 str.) gresia laisvės atėmimo bausmė iki dvylikos metų.

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai