Spėjimai pasitvirtino. Karjere rastas dingęs vaikinas

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ketvirtadienio rytą trys ugniagesiai-gelbėtojai miesto karjere toliau ieškojo galimai nuskendusio vaikino. „Dabar laukiame atvykstančių į pagalbą narų iš Kauno“, - ketvirtadienio rytą, apie 9.30 val., „Mūsų laikui“ sakė Jurbarko PGT viršininkas Tomas Statkus.

 

Vaikino paieškos minėtame vandens telkinyje pradėtos trečiadienio vakarą. Pasak T.Statkaus, tą vakarą ieškojo be narų, nes pranešimas gautas pakankamai vėlai, ir kol būtų atvykę narai iš Kauno – būtų per tamsu, ir narams dirbti tokiomis sąlygomis neleidžia darbų sauga.

 

Trečiadienio vakarą, į BPC, 16 val. 37 min., gautas pranešimas, kad prie Jurbarko karjero rasti rasti vyriški rūbai, batai, telefonas. Įtarė, kad nuskendo žmogus. Du ugniagesiai-gelbėtojai valtyje ieškojo skenduolio buvusiame žvyro karjere, šalia pagrindinio pliažo, maždaug 1 kilometras nuo Jurbarko link Smalininkų.20.53 val. skenduolio paieška buvo nutraukta, žmogus nerastas.

 

Spėjama, kad tai gali būti tas pats dingęs vaikinas, kurio paiešką rajono policija paskelbė trečiadienį, kovo 29 dieną. Policijos suvestinėje skelbiama, kad kovo 29 dieną gautas moters (g. 1963 m.), gyv. Jurbarke, Lauko g., pranešimas, kad nuo kovo 27 dienos, 20 val., į namus negrįžta jos sūnus (g. 1987 m.). Asmuo 1,85 cm ūgio, vilkėjo šviesų džemperį, juodą liemenę, tamsiai pilkas sportines kelnes.

Anot Jurbarko PGT atstovų, į paieškos vietą buvo atvykęs dingusio vaikino brolis, kuris ir atpažino jo drabužius ir daiktus, ir kad jis gali būti nuskendęs. „Tai tik tokią informaciją turime šiai minutei“, - ketvirtadienio rytą sakė T.Statkus. Tie drabužiai rasti ant kranto, prie ąžuolo. Ši vieta jurbarkiečiams žinoma, kaip atokesnė vieta su geru krantu maudytis.

 

Tą trečiadienio Jurbarko ugniagesiai-gelbėtojai prisimins ilgam. „Retai tokių popiečių būna“, - pripažino ir T.Statkus. Kol antrojo skyriaus ugniagesiai-gelbėtojai liko ieškoti galimai nuskendusio vaikino, kita ugniagesių-gelbėtojų komanda, pirmojo skyriaus ekipažas, 17.03 val. išvyko į Kidulius, kur sankryžoje įvyko autoavarija. 17.44 val. tie patys gelbėtojai grįžo į Jurbarką, prie karjero, toliau tęsti skenduolio paiešką, kurią teko apie 19 val. mesti ir vykti į Smalininkus, kur Perkėlos g. 1 degė namas. Palėpėje rūko dūmai. Du ugniagesiai dirbo su kvėpavimo apsaugos priemonėmis. Gaisras kilo mansardos kambaryje. Išdegė medinės sienos ir stogo konstrukcijos. Ketvirtadienio ryto duomenimis, nukentėjusiųjų gaisre nebuvo.

 

ATNAUJINTA

Baisūs spėjimai pasitvirtino. Tą patį ketvirtadienio rytą, apie 11 val., iškviesti narai iš Kauno rado nuskendusį vaikiną, kurio paieška buvo paskelbta trečiadienį. Vaikinas rastas 3 metrų gylyje, visai netoli vietos, kur buvo rasti jo drabužiai.

P.S.“Mūsų laiko“ redakcija nuoširdžiai užjaučia nuskendusio vaikino artimuosius.

 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai