Savaitgalio atgarsiai: į Jurbarko ligoninę buvo paguldyta alkoholiu apsinuodijusi nepilnametė

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Rajono policijai savaitgalį darbo netrūko. Buvo ir vagysčių, ir girtų smurtautotojų bei neblaivių vairuotojų. Policijos pareigūnai aiškinasi ir dar vieno skaudaus atvejo aplinkybes - į Jurbarko ligoninę paguldyta alkoholiu apsinuodijusi nepilnametė.

 

Birželio 30-ąją, apie 01.50 val., namuose, esančiuose Vadžgirio miestelyje, girtas (2,24 prom. girtumas) sūnus (gim. 2000 m.) motiną (blaivi, gim. 1981 m.) išvadino necenzūriniais žodžiais ir bandė suduoti smūgį su kėde, bet nepataikė. Įtariamasis sulaikytas.

 

Birželio 29 dieną, apie 16 val., Greičių kaime sustabdytas automobilis „Citroen Evasion“, kurį vairavo neblaivus vyras (gim. 1984 m.). Jam nustatytas 1.90 promilių girtumas. Be to, paaiškėjo, kad vyras neturi teisės vairuoti automobilį.

Liepos 1-ąją, 01.04 val., į Jurbarko ligoninę iš namų Jurbarko mieste pristatyta ir dėl apsinuodijimo alkoholiu paguldyta nepilnametė (g. 2004 m.). Aplinkybės aiškinamos.

 

Liepos 1 dieną gautas Jurbarko gyventojo (gim. 1969 m.) pranešimas, kad apie 15 val. pastebėjo, jog po nakties yra apvogtas kaimynų butas, esantis Jurbarke V. Kudirkos g. Buto savininkė (gim. 1972 m.) šiuo metu yra išvykusi dirbti į užsienį. Pirminiais duomenimis, iš buto dingo 2 tūkst. eurų ir juvelyriniai dirbiniai. Nuostolis tikslinamas.

 

Marijampolės apskrities VPK inf.

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai