Policija griežtina eismo kontrolę

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Policija, atsižvelgdama į tai, kad pastaruoju metu daugėja tragiškų eismo įvykių, eismo dalyviai nesilaiko pagrindinių Kelių eismo taisyklių reikalavimų, griežtina eismo kontrolę. Ypač didelis dėmesys bus skiriamas nustatyto važiavimo greičio kontrolei.

 

Šalies keliuose įrengti greičio matuokliai ir keliuose patruliuojantys kelių policijos pareigūnai fiksuos ne tik menkiausius greičio viršijimo atvejus, bet ir kitus pavojų saugiam eismui keliančius Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Taip pat iki vasaros pabaigos keliuose bus daugiau pareigūnų, kontroliuojančių eismo dalyvių elgesį.

 

Marijampolės savivaldybėje rugpjūčio 1-7 dienomis buvo užfiksuoti 29 greičio viršijimo atvejai:

iki 10 km/h -19 vairuotojų;

nuo 10 km/h iki 20 km/h - 6 vairuotojai;

nuo 20 km/h iki 30 km/h 2 vairuotojai;

nuo 30 km/h iki 40 km/h 1 vairuotojas;

nuo 40 km/h iki 50 km/h 1 motociklo vairuotojas (kelyje Kaunas - Marijampolė - Suvalkai Estijos pilietis vairavo motociklą"HARLEY DAVIDSON" ir viršijo leistiną 70 km/h važiavimo greitį - važiavo 121 km/h greičiu. Pritaikius paklaidą leistiną greitį viršijo 49 km/h.

 

Policija atkreipia dėmesį, kad greičio viršijimas ne tik padidina eismo įvykio tikimybę, bet ir rimtų sužeidimų, žūčių riziką. Pagal statistiką dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio keliuose žūsta apie trečdalis eismo dalyvių.

 

Todėl nuo rugpjūčio 1 d. šalies magistraliniuose ir krašto keliuose įrengti stacionarūs greičio matavimo prietaisai periodiškai fiksuos leistiną važiavimo greitį, nustatant nulinę greičio viršijimo ribą. Nulinė tolerancija bus nustatyta ne visuose, o tam tikruose matuokliuose, kiekvieną dieną juos keičiant.

Marijampolės apsk. VPK inf.

 

Straipsnis  2 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai