Paskelbtas nuosprendis narkotikų byloje

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šiandien, gruodžio 7 dieną,  Jurbarko rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti baudžiamoji byla, paskelbtas nuosprendis matamfetamino byloje. Joje buvo kaltinami trys Jurbarko rajono gyventojai.

Kaltinamasis A. B. buvo kaltinamas tuo, kad 2016 m. lapkričio 12 d.Jurbarko mieste iš A. B. neteisėtai įgijo 1,333 g baltos spalvos miltelių, kurių sudėtyje yra 0,106 g metamfetamino, juos laikė savo kelnių kišenėje ir gabeno automobiliu „Audi 80“ Jurbarko mieste, kol tą pačią dieną gatvėje buvo sulaikytas policijos pareigūnų, t. y. neteisėtai įgijo, laikė ir gabeno nedidelį kiekį psichotropinių medžiagų, neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti.

 

Kaltinamasis A. B. 2016 m. lapkričio 12 d. R. B. bute iš R. B. neteisėtai įgijo, turėdamas tikslą platinti, 1,333 g baltos spalvos miltelių, kurių sudėtyje yra 0,106 g metamfetamino, ir juos netrukus vienoje Jurbarko gatvių perdavė A. B., t. y. neteisėtai įgijo ir platino psichotropines medžiagas.

 

Kaltinamoji R. B. ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu laiku, nenustatytoje vietoje iš nenustatyto asmens, turėdama tikslą platinti, įgijo ne mažiau nei 19,709 g baltos spalvos miltelių, kurių sudėtyje yra 1,591 g metamfetamino, juos laikė savo namuose, o tęsdama nusikalstamą veiką, dalį psichotripinių medžiagų – 1,333 g bendros masės baltos spalvos miltelių, kurių sudėtyje yra 0,106 g metamfetamino2016 m. lapkričio 12 d. savo namuose perdavė A. B., tęsdama savo nusikalstamą veiką, kitą dalį psichotropinių medžiagų – 18,376 g baltos spalvos miltelių, kurių sudėtyje yra 1,485 g metamfetamino, laikė savo namuose, kol 2016 m. lapkričio 15 d. juos kratos metu rado ir paėmė policijos pareigūnai, t. y. neteisėtai laikė psichotropines medžiagas turėdama tikslą jas platinti.

 

Kadangi visi teisiamieji kaltais prisipažino tik bylą nagrinėjant teisme, o R. B. ikiteisminio tyrimo metu atsisakė duoti parodymus, teismas jų prisipažinimą ir gailėjimąsi laikė formaliu, rodančiu abejingumą nusikalstamoms veikoms, todėl kaltę lengvinančia aplinkybe nepripažino.

 

A. B. paskirta galutinė bausmė 2 metai laisvės atėmimo. Bausmės vykdymas atidėtas 1 metams ir 6 mėnesiams, įpareigojant nuteistąjį per bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį būti namuose nuo 23 val. iki 6 val., jeigu tai nesusiję su darbu ar mokymusi, ir neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

R. B. paskirta galutinė bausmė 2 metai 8 mėnesiai laisvės atėmimo. Bausmės vykdymas atidėtas 2 metams, įpareigojant nuteistąją per bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį būti namuose nuo 23 val. iki 6 val., jeigu tai nesusiję su darbu ar mokymusi ir neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

A. B.paskirta galutinė bausmė 40 minimalių gyvenimo lygių (1506,40 Eur) bauda.

 

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

Jurbarko rajono apylinkės teismo inf.

 

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai