Pareigūnų ir „Regitros“ darbuotojų versliukas: tiesiog reikėjo žinoti, kam sumokėti

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kauno apygardos teismas penktadienį paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje korupciniais nusikaltimais buvo kaltinami trys pareigūnai ir du jiems talkinę asmenys. Prokurorai teisme siekė įrodyti, kad pareigūnai kyšininkavo bei padėdavo ir išlaikyti vairavimo egzaminus.

Prie teismą stojo patruliai Edgaras Brazaitis (1983 m. g.), Rimvydas Zymonas (1983 m. g.) ir Aurimas Ugenskas. E. Brazaitis šiuo metu po įtarimų buvo nušalintas nuo pareigų, R. Zymonas iš tarnybos pasitraukė savo noru.

Taip pat byloje figūravo „Regitros“ darbuotojai - Ligita Lukaševičiūtė (1983 m. g.) ir Rolandas Dabravolskas (1977 m. g.). Teismas visus kaltinamuosius pripažino kaltais. E. Brazaičiui, R. Zymonui ir L. Lukaševičiūtei teismas skyrė po 100 MGL dydžio baudas, t.y. 3766 eurų.

R. Dobrovolskui skirta 116 MGL dydžio baudą, 4368 eurų, o Aurimui Ugenskui teismas skyrė 2 metus nelaisvės, bausmę atidedant dviems metams. Vyras įpareigotas neišvykti į gyvenamosios vietos ir naktimis būti namie. Taip pat A. Ugenskui skirta 80 MGL (3012 eurų) bauda.

Prokurorai teisme įrodė, kad E. Brazaitis ir R. Zymonas, būdami Jurbarko r. PK patruliai, priėmė iš asmens kyšį už tai, kad nebūtų surašytas ATP protokolas. Taip pat gavę asmens prašymą padėti susitarti dėl vairavimo egzamino išlaikymo, susisiekė su Kauno AVPK patruliu A. Ugensku, kuris sutiko padėti.

Daugiau skaitykite čia

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai