Nuo vagysčių iki nužudymo

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Marijampolės VPK Jurbarko PK įvykių suvestinėje liepos 20 - 26 dienomis policijos pareigūnams netrūko darbo.

Smurtavo prieš sugyventinę

Liepos 20 diena apie 18.00 val. 31 metų vyras, būdamas neblaivus (1,72 prom. alkoholio), namuose, esančius Jurbarko r. sav. Žindaičių k., smurtavo prieš 42 metų sugyventinę, jai taip pat nustatytas girtumas (2.08 prom. alkoholio). Vyras sulaikytas.

Stovėjimo aikštelėje apvogtas automobilis

Liepos 22 dieną gautas vyro pranešimas, kad apie 18.00 val., atėjęs prie savo automobilio „VW Passat“, kuris stovėjo Jurbarke Vydūno g., prie miesto kapinių esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėjo, kad jis yra atrakintas. Rasta sugadintas keleivio durų užrakinimo mechanizmas, pavogtas mobiliojo ryšio telefonas, vyriška rankinė ir piniginė, kurioje buvo 300 eurų, asmens dokumentai, automobilių dokumentai ir kt. Nuotolis 1595 eurai.

Sumuštas vyras

Liepos 22 dieną apie 17.30 val. Jurbarko r. sav. Smalininkų mstl., Nemuno g. esančiame namo kieme, vykstant tarpusavio konfliktui tarp nenustatytų asmenų, buvo sumuštas 45 metų vyras, jis medikų pagalbos atsisakė, pas med. ekspertą taip pat nesutiko vykti.

Pasisavino ne savo pinigus

Liepos 24 dieną apie 10.04 val. gautas 60 moters pranešimas, kad liepos 21 dieną Jurbarke  Algirdo g. esančiame bankomate išgrynino 200 eurų, kuriuos pamiršo pasiimti. Patikrinus sąskaitą, šių pinigų nebuvo. Peržiūrėjo filmuojamo bankomato vaizdo įrašą pastebėta, kad, nuėjus moteriai nuo bankomato, po kurio laiko prie jo priėjo vyriškis, kuris prie bankomato užtruko keletą minučių.

Rastas vyro kūnas

Liepos 25 dieną apie 22.00 val. Jurbarko r. sav. Motiškių k., savo namuose, rastas 61 metų vyro lavonas su pjautinėmis žaizdomis kakle. Įtariamoji 38 metų sugyventinė uždaryta į areštinę.

BMW lempų vagys tęsia darbus

Liepos 25 dieną apie 06.30 val. gautas 27 metų Jurbarko gyventojo pranešimas, kad Jurbarke Kęstučio g. esančiame daugiaaukščio namo kieme po nakties nuo jam priklausančio automobilio BMW 520 yra dingusios abi priekinės lempos, taip pat išmuštas priekinis kairės pusės durelių stiklas. Nuostolis 800 eurų.

Tualete paliko piniginę, grįžęs neberado

Liepos 25 dieną gautas pranešimas, kad liepos 24 dieną apie 18.30 val. 44 metų Tauragės gyventojas degalinėje, esančioje Jurbarko r. sav. Pašvenčio k., rakinamame lauko tualete ant kriauklės paliko vyrišką piniginę, kurią nepažįstamas asmuo, atsirakinęs lauko tualetą, galimai pasiėmė ir pasišalino. Piniginėje buvo 700 eurų, banko kortelė, asmens bei automobilio dokumentai. Degalinė stebima vaizdo kameromis.

Rasti žmogaus palaikai

Liepos 25 d. Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. PK gavo Jurbarko rajono savivaldybės Viešvilės seniūnijos seniūno pavaduotojos pranešimą, kad liepos 23 d. apie 18 val. Jurbarko r. sav. Viešvilės mstl., nepilnametis kasdamas savo kieme duobę, rado palaidotus žmogaus palaikus. Įvykio vietoje rasta ir paimta žmogaus kaukolė ir 45 kaulai. Aplinkybės aiškinamos.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai