Kriminalinės Velykos. Rajono policijai darbo netrūko

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šventinėmis dienomis Jurbarko rajone buvo visko. Ir smurto, ir girtų vairuotojų ir net narkotikais apsinuodijusių nepilnamečių.

 

Balandžio 1 dieną, apie 12.35 val., Jurbarko miesto M. Valančiaus g. sustabdytas automobilis „Opel Vectra“, kurį vairavo vyras (g. 1962 m.). Jam nustatytas 1,72 promilių girtumas. Asmuo vairavo neturėdamas tam teisės.

 

Per Velykas,18.12 val. gautas moters (g. 1975 m.) pranešimas, kad Jurbarko r., Pakalniškių k., namuose, buvęs sugyventinis ją įžeidinėja. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, neblaivūs vyrai (g. 1967 m.) (2,34 prom.) ir (g. 1999 m.) (2,36 prom.) sulaikymo metu aktyviais veiksmais pasipriešino Marijampolės apsk. VPK Jurbarko r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams (g. 1990 m.) ir (g. 1995 m.). Sulaikymo metu prieš asmenis buvo panaudoti kovinių-imtynių veiksmai bei elektros impulsinis prietaisas „Taser“. Vežant asmenis tarnybiniu automobiliu „Škoda Yeti“ į policijos komisariatą, vienas jų spardydamasis kojomis, apgadino automobilio galinių durelių apdailą. Įtariamieji uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 286 str.

 

Velykų sekmadienį, apie 18.45 val., į Jurbarko ligoninę iš Viešvilės pristatytos bei galimai dėl apsinuodijimo narkotinėmis medžiagomis stebėti paguldytos nepilnametės (gimusios 2003 m.).

 

Antrąją Velykų dieną, apie 03.30 val., Jurbarke Vydūno g., viešoje vietoje, du nepažįstami jaunuoliai užpuolė blaivų asmenį (g. 1993 m.), gyvenantį Jurbarke, Kauno g. Vyras paguldytas į Jurbarko ligoninės stebėjimo palatą.

 

Balandžio 2 dieną, apie 12.29 val., Jurbarko r. Eržvilko k., neblaivus (2,24 prom.) vyras (g. 1974 m.), gyvenantis Šimkaičių seniūnijoje, Kartupių k., vairavo automobilį “Opel Zafira”.

 

Marijampolės apsk. VPK inf.

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai