Kasė duobę šiukšlėms – rado palaikus

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Liepos 25 d. Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. PK skyriuje buvo užregistruotas pranešimas, kad sekmadienį (liepos 23 d.) Viešvilės miestelyje nepilnametis, savo kieme kasdamas duobę, rado  palaidotus žmogaus palaikus. Policijos pareigūnai atvykę į įvykio vietą rado ir žmogaus kaukolę ir 45 kaulai.

Kaip „Mūsų laiką“ informavo Jurbarko rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Laura Strimaitienė, radinys aptiktas pačiame miestelyje, priešais „Aibės“ parduotuvę. Viename name gyvenantys gyventojai netoli namų kasdavo duobes ir mesdavo į jas šiukšles. O toje teritorijoje yra buvusios senos kapinės, bažnyčia. Kai kasė vaikinukas tą duobę ir atkasė palaikus. Netoliese stovi kryžius, todėl žmonės turėjo žinoti, kad čia buvusios senos kapinės. Juo labiau, kad šiukšlių į žemę užkasti negalima – gyventojai už tai nubausti.

„Išsiuntėme palaikus į Vilnių ekspertizei, pasakys, koks amžius, kokia lytis. Kiek žinoma, čia negali būti karių kapinės, frontas ties ta vieta nėjo. Po ekspertizės seniūnija nuspręs, kur perlaidoti palaikus“, – Veiklos skyriaus viršininkė Laura Strimaitienė.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai